Promocja!

7,00 

Poznaj 47 sposobów jak zwiększyć sprzedaż w Internecie i to bez wiedzy informatycznej. Dziś biznes przynosi się do Internetu. Czy wiesz ilu Twoich potencjalnych klientów korzysta z Facebooka czy wyszukiwarki Google. Odpowiem w ciemno : DUŻO. Chcesz do nich dotrzeć ?

Opis

Prowadzisz firmę i szukasz sposobu jak zwiększyć sprzedaż w Internecie ? Przedsiębiorcy z niemal każdej branży intensywnie szukają nowych kanałów sprzedaży dla swoich produktów i usług. Wielu stawia na Internet z jednej proste przyczyny: jak aktualnie klienci szukają produktów i usług. Okazuje się, że 77 % internautów robi zakupy w Internecie. Dziś podpowiem Ci jak zwiększyć sprzedaż w Internecie, bez wielkich inwestycji i specjalistycznej wiedzy informatycznej.

47 sposobów jak zwiększyć sprzedaż w Internecie

Każdego przedsiębiorcę zapraszam na 10-dniowy Challenge biznesowy

Z moją pomocą wdrożysz wszystkie bezpłatne sposoby w ciągu 10 dni. Każdy ze sposób opisany prostym językiem, krok po kroku. Podejmiesz wyzwanie ?

Praktyczną wiedzę podzieliłem na lekcje, do natychmiastowego wdrożenia (lekcja po lekcji) i wzbogaciłem o:

  • 36 bezpłatnych sposobów,
  • 11 płatne sposoby,
  • BONUS,
  • dostęp do grupy wsparcia przedsiębiorców,
  • gwarancja satysfakcji !

Dowiesz się, m.in. jak wykorzystać media społecznościowe i jak poprawić swoje oferty sprzedażowe.

„Liczby nie kłamią”, dlatego przekonasz się jakie zmiany w przychodach mogą przynieść nawet małe zmiany, w kilku elementach sprzedaży.

47 sposobów jak zwiększyć sprzedaż w Internecie

Zdaje sobie sprawę, że będąc przedsiębiorcą, a w szczególności mikroprzedsiębiorcą masz ograniczony budżet reklamowy. Dlatego opracowałem metody, które nie wymagają dużych inwestycji, ani tym bardziej specjalistycznej wiedzy. Kluczową sprawą będzie jednak wdrażanie tych sposobów u siebie i co równie ważne testowanie. Mierzenie tzw. konwersji, czyli sprawdzanie

Nie czekaj dłużej, przekonaj się jak sprawdzone metody pomogą zwiększyć sprzedaż Twoich produktów i usług. Nie zapomnij pochwalić się efektami wprowadzonych zmian.

Bonusy

Prosty formularz, z którego pomocą szybko stworzysz profil swojego, idealnego klienta i do niego dotrzesz.

Dostęp do grupy wsparcia przedsiębiorców na Facebooku. Pytaj i zyskuj odpowiedzi od praktyków na najbardziej nurtujące, biznesowe pytania.

Zastanawiasz się ile możesz kosztować ten e-book ? Uwaga ! Dostęp do tych płatnych i bezpłatnych sposobów możesz mieć od zaraz, w specjalnie obniżonej cenie:

47 zł

7 zł

Tak jedynie 7 zł za 47 sposobów ! Dodatkowo mam dla Ciebie 10-dniową gwarancje satysfakcji. Jeżeli z jakiś względów uznasz, że poradnik Ci się nie spodoba – zwrócę Ci zainwestowane pieniądze.

Zatem niczym nie ryzykujesz. Masz zatem jeszcze jakieś wątpliwości i chcesz sprzedawać więcej już od dziś … ?

Jeśli masz pytania, zapraszam do kontaktu – napisz kontakt@michalszafranski.pl lub zadzwoń 730 775 333

Do zobaczenia na biznesowej drodze …
Michał Szafrański

Informacje dodatkowe

ISBN

978-83-63441-07-4

EAN

5905655957301