Promocja!

Original price was: 97,00 zł.Current price is: 17,00 zł.

Kurs Trening marketingu, to zbiór praktyczny materiałów wideo, wzbogaconych praktyczne ebooki i ćwiczenia do wykonania, w zakresie budowania strategii marketingowe w Internecie.

Opis

Kurs Trening marketingu pomoże Ci wdrożyć strategie zwiększającą sprzedaż w sieci krok po kroku, razem ze mną. Kurs podzielony jest na poziomy. Przedmiotem tej oferty jest pierwszy poziom.

Czego nauczysz się z Kursu Trening marketingu ?

Kurs Trening marketingu to odpowiedź na sugestie wielu widzów moich marketingowych webinarów. Zdaje sobie sprawę, że Twój biznes może dopiero startować i zanim zaczniemy współpracować chcesz spróbować drożyć stosowane przeze mnie strategie samodzielnie. To spora oszczędność pieniędzy, ale wymaga od Ciebie poświęcenia czasu. Coś za coś 😉

kurs trening marketingu

Jeżeli chcesz zwiększyć swoją sprzedaż w Internecie z pewnością szukasz praktycznych wskazówek w zakresie:

  • motywacji do rozpoczęcia aktywności w Internecie,
  • budowania relacji z rynkiem,
  • sposobów na konkurencje,
  • optymalizacji strony firmowej,
  • promocji w mediach społecznościowych,
  • pozycjonowania,
  • optymalizacji kosztów.

Te i inne problemy oraz wskazówki ich rozwiązywania wyjaśniam krok po kroku, w materiale który możesz ocenić już za kilka minut. Pamiętaj jednak, że niniejsza oferta dotyczy Poziomu 1 wtajemniczenia na drodze do zwiększenia sprzedaży produktów i usług w Internecie. Sprawdź szczegóły tego poziomu, a najlepiej spróbuj drożyć je we własnej firmie, bez wymówek że się nie da w Twojej branży. Mogę się z Tobą założyć, że się da:

Jak motywować się do działania ? Sposoby na efektywną pracę Źródła finansowania działalności Jak budować relacje z rynkiem ? Poznaj Twoją grupę docelową i idealnego klienta Nie bój się konkurencji. Ona może Ci tylko pomóc

kolejne poziomy możesz zakupić na tej stronie.

Kolejne poziomy kursu

Firmowa strona internetowa Marketing w mediach społecznościowych Odkryj siłę strony przechwytującej Dlaczego warto budować listę adresową ? Jak organizować branżowe webinary ?
Generowanie ruchu na stronie i blogu Pozycjonowanie stron internetowych Programy partnerskie: jak organizować i na nich zarabiać Sposoby na efektywna reklamę stacjonarną Skuteczna sprzedaż
Partnerstwo motorem napędowym biznesu Marketing społeczny – szlachetna promocja firmy Jak zaistnieć w mediach i to za darmo Konkurs to prawdziwy lep na klientów Jak nie przepłacić za reklamę ?
Pracownicy: tylko koszty osobowe czy wartość firmy Jak optymalizować koszty w firmie ? Rozpocznij przygodę z eksportem i importem ... a może spółka

O marketingu mógłbym mówić godzinami, a testowanie strategii zwiększania ruchu na stronach i generowania tzw. leadów czyli osób które pytają o Twoje produkty to złożony proces, który wyjaśniam od A do Z w tych materiałach wideo.

Twoim zadaniem jest usiąść w fotelu obejrzeć czy przeczytać materiał i wdrożyć go w swojej firmie. Dodatkowo, w przypadku problemów czy pytań, zawsze możesz do mnie napisać.

Dlaczego podzielił kurs na tygodnie ?

Nie chciałem, aby był to kolejny kurs, który kupisz i zapomnisz. Dlatego zadania do wykonania i moje osobiste wsparcie pozwoli Ci przejść przez każdy poziom. Sprawdź czego dowiesz się z kolejnych poziomów. To Ty decydujesz jak szybko przechodzisz do kolejnego poziomu, ale chciałbym abyś wprowadzał zmiany po kolei i rzetelnie rozwiązywał zadania.

Chcesz sprawdzić czy sprawdzona przeze mnie strategia marketingu w Internetu sprawdzi się u Ciebie ? Koniec pisania, czas decyzji i działania. Zarejestruj się już dziś. Jestem szalenie ciekawy ilu klientów pomogą Ci przyciągnąć zastosowane strategie.

michał szafrański

Michał Szafrański

730 775 333