W życiu z reguły bywa tak, że robisz coś i oczekujesz, że zostaniesz za to wynagrodzony… W biznesie i marketingu jest podobnie. Angażujesz się w projekty lub tworzysz kampanie marketingowe, daj z siebie wszystko i licz na to, że ktoś Ciebie doceni i wynagrodzi. Gdy tworzysz i rozwijasz biznes w internecie, ta maksyma powinna mieć dla Ciebie kluczowe znaczenie.

Daj z siebie wszystko

Daj z siebie więcej, dodaj do produktu pewną wartość, lub dodaj coś naprawdę wartościowego. Tak aby zdobyć zaufanie, zwiększyć wartość tego co ofiarujesz, lub po prostu wywrzeć wrażenie osoby, która chce pomóc, chce doradzić, czy rozwiązać problem.

daj z siebie wszystko

Gdy Twoi potencjalni klienci dostrzegą Twoje zaangażowanie w rozwiązanie ich problemów będą szukać kompleksowej pomocy. Wtedy, po prostu przypomną sobie o „nowym przyjacielu”, który im kiedyś pomógł. Dlatego kiedy tylko jesteś w stanie pomagaj i rozwiązuj jak najwięcej problemów, tak aby gromadzić wokół siebie coraz więcej przyjaciół.

Motywacja pomaga dawać z siebie więcej

W mojej aktywności pomaga mi motywacja. Uważam, że samo określenie celu to nie wszystko, a jedynie początek drogi. Następnie trzeba znaleźć coś co sprawi, że regularnie będziemy działać, na rzecz zbliżania się do tego celu. To coś to właśnie motywacja. Określając motywacje zawsze zadaje sobie pytanie, dlaczego coś robię i jaka nagroda mnie czeka, kiedy to osiągnę. Nie zawsze musi to być nagroda materialna.

Owocem mojego działania jest kurs www.trenermarketingu.pl – znajdziesz w nim praktyczne marketingowe strategie, które stosuje od lat

michał szafrański

Udanego dnia
Michał Szafrański

Jeżeli spodobał Ci się artykuł, polub stronę na Facebooku i udostępnij info znajomym …

Autor 

Pasjonat Internetu i przedsiębiorczości. Pomagam firmom sprzedawać więcej w Internecie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *