Obecna sytuacja i zamknięte dla szerokiej publiczności stadiony sprawiły, że jako pasjonat sportu chciałem pomóc kibicom niższych lig oglądać swoje lokalne drużyny w akcji. Tak powstał Portal ligowy.pl, w którym prezentuje transmisje meczów na żywo, za pośrednictwem Facebooka czy YouTuba. Za mną pierwsze transmisje internetowe widowisk sportowych, tzw. koty za płoty. Przede mną kolejne zmagania drużyn z niższych lig piłkarskich i nie tylko.

Oglądaj transmisje meczów na żywo

Dzięki portalowi www.ligowy.pl możesz śledzić zmagania rozgrywek IV ligi, klasy okręgowej, A-klasy czy B-klasy. Staram się robić relacje, które nie są zwykłymi LIVE-ami, emitowanymi z komórki. Cztery kamery i profesjonalne oprogramowanie streamingowe zapewnia płynne przejścia, a tym samym zwiększa dynamikę transmisji i komfort oglądania. Nie bez znaczenia są skróty pomeczowe, wzbogacone o wywiady, czy relację z drona i nie tylko.

transmisje meczów
Transmisje meczów z niższych lig

Transmisje meczów niższych lig przyciągają coraz więcej widzów i kibiców. Zmagania ekstraklasy, czy I ligi możemy śledzić w telewizji, ale w piłce lokalnej bez wątpienia również można dostrzec pasje i zaangażowanie. Dla kibiców zespołów z niższych lig ważne jest właśnie przywiązanie do drużyny z miasta czy miejscowości, w której żyje. Można kibicować Legii Warszawa, Wiśle Kraków, czy Lechowi Poznań, nie będąc mieszkańcem Warszawy, Poznania czy Krakowa, ale często to właśnie mecz lokalnej drużyny sprawia szybsze bicie serca.

Zachęcam do oglądania kolejnych transmisji na www.ligowy.pl. Jeżeli chcesz być na bieżąco z najnowszymi relacjami zachęcam również do subskrypcji kanałów w mediach społecznościowych tego projektu. Wystarczy wpisać ligowy.pl – mecze na żywo na Facebooku czy YouTube oraz oglądania relacji na stronie ligowy.pl

michał szafrański prezentuje zmiany dla przedsiębiorców 2021

Ze sportowym pozdrowieniem
Michał Szafrański

Autor 

Pasjonat Internetu i przedsiębiorczości. Pomagam firmom sprzedawać więcej w Internecie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *