Rozpoczęła się wiosna i czas dodać kolejne zdjęcia z drona do mojego portfolio. Tym razem postawiłem na naturę, chociaż lubię robić zdjęcia dronem budynkom, zakładom produkcyjnym. Jednym słowem wszędzie tam, gdzie zdjęcie z góry może dodać efekt WOW.

Zdjęcia z drona Włoszczowa i Świętokrzyskie

Robię zdjęcia z drona 🛩 nie tylko we Włoszczowie i okolicy, ale też zabieram go w ciekawe miejsca województwa Świętokrzyskiego. Oko drona sięga często tam gdzie wzrok nie sięga, dlatego zdjęcie z drona może posłużyć również do inspekcji kominów, instalacji oraz niedostępnych miejsc, które chcemy sprawdzić.

zdjęcia z drona

Zdjęcia z góry

Bez wątpienia zdjęcia z góry, robione dronem urozmaicają prezentacje firm w Internecie. Jak ja to mówię:

Filmy i zdjęcia z drona i ziemi plus krótki wywiad i skuteczna, kreatywna prezentacja produktu i usług to recepta na wideomarketing firm i nie tylko

zdjęcie z drona

Ktoś kiedyś powiedział, że dobre zdjęcia znaczy więcej niż 1000 słów. Aby materiał wyglądał atrakcyjnie, do prezentacji dla firm wykorzystuje nie tylko drona, ale też kamery naziemne. Na końcu pozostaje już tylko (albo aż montaż, który nadaje prezentacji atrakcyjności. Nie męczy długością i trafia w sedno:

Zdjęcia z lotu ptaka

Jeśli chcesz spotęgować efekt prezentacji Twojego biznesu i nie tylko, przy użyciu zdjęć z lotu ptaka, zapraszam do kontaktu. Lubię wyzwania, dlatego przekonaj się jak mogę wykorzystać drona w Twojej firmie. Porozmawiajmy 📱 730 775 333 o filmach z lotu ptaka i nie tylko.

michał szafrański

Udanego dnia
Michał Szafrański
 
Zachęcam do dyskusji na temat zdjęć z góry…

Autor 

Pasjonat Internetu i przedsiębiorczości. Pomagam firmom sprzedawać więcej w Internecie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *