Kolejny, cykliczny artykuły na temat mojej oceny tego, co widzę w telewizji pomiędzy filmami Tak, chodzi o reklamy. Może ich nie lubimy, ale nie zmienimy tego, że świat reklamy telewizyjnej generuje ogromne pieniądze jak również odsłania wiele kreatywnych pomysłów na reklamę i marketing. Dziś na widelcu reklama żubra.

Reklama żubra, czyli piwo z natury

Dziś chciałem podzielić się z Tobą moim zdaniem, na temat reklam Żubra. Pewnie wiesz o czym piszę. I to jest już oznaka tego, że reklama jest dobra, ponieważ się ją zapamiętuje. A oto w reklamie chodzi. Cykl reklam Żubra oceniam jako bardzo dobrą ponieważ:

  • lubimy oglądać naturę (nie bez powodu National Geographic ma taką publikę),

  • lubimy ciekawe opowiadania. Lektor w reklamie Żubra nie rzadko swoim spokojnym głosem opowiada o tym, co dzieje się w puszczy.

  • zapamiętujemy ciekawe puenty. Każda reklama kończy się ciekawą metaforą

reklama żubra

Według mnie reklama żubra jest całkiem spójna. A Ty co sądzisz ? Jeśli masz jakieś zdanie na temat tej reklamy czy innej reklamy zapraszam do kontaktu i komentowania wpisu. Porozmawiajmy o reklamie, marketingu w Internecie i nie tylko.

UWAGA

Spożywanie alkoholu przez osoby niepełnoletnie jest surowo zabronione i według mnie wielce nierozsądne, aby nie powiedzieć głupie.

Jak reklamować firmę w Internecie ?

Jeśli zastanawiasz się, jak reklamować firmę w Internecie, przyjmij proszę zaproszenie na darmowy webinar marketingowy. Już dziś możesz zarejestrować się na www.trenermarketingu.pl , a w niedzielę porozmawiamy jak możesz zmieniać marketing w swojej firmie.

michał szafrański

Udanego dnia
Michał Szafrański

Jeżeli spodobał Ci się artykuł, Polub tę stronę! i udostępnij info znajomym …

Autor 

Pasjonat Internetu i przedsiębiorczości. Pomagam firmom sprzedawać więcej w Internecie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *