Kolejny wpis na temat analizy tego, co oglądamy kilka, a nieraz i kilkanaście razy na dzień. Chodzi o reklamy telewizyjne. Dziś reklama Ibuprom Max.

Pochwała dla twórców reklamy Ibuprom Max

Należy się pochwała dla twórców reklamy Ibuprom max. Pomijam fakt, że farmaceutyki sprzedawane są u Nas jak ciepłe bułeczki. Mnie bardziej chodzi o ocenę marketingowego podejścia.

reklama ibuprom max

Ktoś powiązał w tej reklamie pewne zależności. Fakt, że Polki są najbardziej przedsiębiorcze z całej Unii Europejskiej, oraz to że własny biznes to nie tylko liczenie zysków, ale i czasami ból głowy, o to jak rozwijać swój biznes (wiem to z autopsji). Połączenie tych dwóch elementów dało jasny przekaz:

„Kobieto jeśli prowadzisz firmę i dopada Cię czasami ból głowy mamy gotowe rozwiązanie – ibup….”

Podsumowując nic bym w tej reklamie nie zmieniał, a Ty? A Tobie jak podoba się reklama ibuprom max ? Jeśli masz jakieś zdanie na temat tej reklamy to zapraszam do śmiałego komentowania tego co wpisu poniżej.

polub

youtube facebook

Jak robić reklamę w Internecie ?

O tym jak robić reklamę w Internecie możesz dowiedzieć się z kursie www.trenermarketingu.pl i pokazuje jak można optymalizować płatną reklamę w Internecie i prowadzić marketing w sieci.

michał szafrański - reklama ibuprom max

Udanego dnia
Michał Szafrański

Jeżeli spodobał Ci się artykuł, Polub tę stronę! i udostępnij info znajomym

Autor 

Pasjonat Internetu i przedsiębiorczości. Pomagam firmom sprzedawać więcej w Internecie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *