pisanie programów

Od kilku lat tworzę profesjonalne i funkcjonalne programy na zamówienie dla firm jak również osób prywatnych. Głównymi językami w jakich się specjalizuje są Delphi, C#, C++. Stale rozwijam się w teorii i praktyce, poznaje nowe środowiska programowania. Aktualnie testuje możliwości jakie daje Java. W planach Android – programy na urządzenia mobilne.

Programy na zamówienie dla Firm

Programy na zamówienie to wymóg czasu. Co więcej każdy właściciel firmy ceni sobie czas. Z pewnością w Twojej firmie jest wiele procesów, które udałoby się zautomatyzować, aby zaoszczędzić cenny czas. Ponadto wiele procesów, na które trzeba poświęcić nie mało uwagi, dziś może być wykonywane automatycznie – poprzez program komputerowy. Zaprogramować można naprawdę więcej, niż pewnie myślisz, dlatego skontaktuj się ze mną i przekonaj się jak automatyczne oprogramowanie może oszczędzić Twój cenny czas. Pomogę Ci również stworzyć wstępną specyfikację Twojej przyszłej, autorskiej aplikacji.

Pisanie programów

Strony internetowe, pozycjonowanie oraz pisanie programów to elementy tworzące kompleksowe usługi marketingowe. Staram się ciągle udoskonalać swoje umiejętności w poszczególnych dziedzinach, aby moje produkty i usługi były praktyczne, funkcjonalne i skutecznie odpowiadały na potrzeby klientów. Praca nad każdym projektem to nowe doświadczenie i wyzwanie.

programy na zamówienie
Tworzę programy na zlecenie. Zautomatyzuj procesy w Twojej firmie

Z uwagi na specyfikę pracy nad aplikacją w pierwszych krokach proszę, o wiadomość e-mail na adres kontakt@michalszafranski.pl, z możliwie jak najdokładniejszym opisem funkcjonalności programu. Sugeruje tworzyć specyfikacje w oparciu o szkice graficzne. W przypadku, gdy specyfikacja wymaga uściślenia wysyłam prośbę o uzupełnienie danych. Następnie następuje etap wyceny i decyzji.

Po co tracić czas na powtarzalne czynności, skoro może je wykonać indywidualny program wykonany na zamówienie

Jeżeli szukasz solidnego wykonawcy autorskiego programu komputerowego, zapraszam do kontaktu i współpracy.

michał szafrański

Udanego dnia
Michał Szafrański
 

Nadal masz jakieś pytania odnośnie domen ? Śmiało pytaj i dołącz do mnie na Facebooku

Autor 

Pasjonat Internetu i przedsiębiorczości. Pomagam firmom sprzedawać więcej w Internecie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *