Produkujesz i chcesz sprzedać za granicą, czy chcesz wprowadzić produkt produkt na polski rynek. Z pewnością przyda się Państwu partner handlowy i kompleksowe wsparcie sprzedaży. Dziś pokaże jak możesz poszerzyć grono klientów o zagranicznych odbiorców.

Partner handlowy eksportu

Działam dwutorowo. Jako partner handlowy eksportu sonduje możliwości poszerzenia rynków Państwa produktów o Europę i Świat. Czas na nowe wyzwania i ekspansje Państwa firmy. Współpracę rozpoczynam od analizy branży. Następnie porównuje ceny produktów i usług w Polsce i za granicami. Kontaktuje się z potencjalnymi odbiorcami sondując możliwości nawiązania współpracy i jej ustalenia jej wstępnych warunków.

partner handlowy

Dokonuje kalkulacji kosztów eksportu (transportu, opłat i podatków itp). W tym momencie prezentuje całkowite koszty sprzedaży zagranicznej Państwa produktów lub usług. W przypadku akceptacji warunków przygotowujemy wysyłkę. Spokojnie! Wszystkim się zajmę i przeprowadzę cały proces formalny.

Przedstawicielstwo handlowe

Z moją pomocą mogą Państwo również zorganizować przedstawicielstwo handlowe dla filii swojej firmy. Ponadto pomogę w tworzeniu kampanii marketingowe dla nowego produktu, wprowadzanego na rynek. Ponadto tworzę profesjonalne strony sprzedażowe, dla produktów (również w językach obcych). Potem organizuje kanały marketingowe – zarówno te internetowe jak i stacjonarne. Następnie zajmuje się obsługą sprzedaży i wysyłki lub wysyłką informacji o nowym kliencie.

Nikt nie lubi zajmować się w firmie wszystkim, dlatego jeśli produkujesz zajmij się produkcją, ja pomogą Ci w sprzedaży

Wsparcie sprzedaży

Wszystkie działania mają na zasadzie wsparcie sprzedaży Państwa firmy. Rozliczenie odbywa się – zgodnie z indywidualnymi ustaleniami – Przyjęta forma rozliczeń (WIN-WIN) oznacza, że jeżeli Państwo osiągną biznesowy i finansowy sukces, ja również go osiągnę:

  • prowizja od obrotów, lub
  • stała opłata.

Koszty partnerstwa handlowego ustalane są indywidualne, dlatego jeśli zainteresowała Państwa moja propozycja proszę o kontakt e-mail – kontakt@michalszafranski.pl – z informacją o:

  • branży w której Państwo działacie,
  • od kiedy prowadzicie sprzedaż,
  • jaki produkt/usługę chcecie Państwo eksportować,
  • jakie macie moce produkcyjne w skali miesiąca,
  • w jakich cenach aktualnie Państwo sprzedają,
  • kto mógłby zarekomendować wybrany produkt/usługę (opcjonalnie).

Reasumując po wysłaniu odpowiedzi na powyższe pytania skontaktuje się z Państwem i zaproponuje dogodne warunki współpracy. W e-mailu proszę pozostawić numer telefonu kontaktowego do osoby odpowiedzialnej za ustalenie szczegółów.

michał szafrański

Udanego dnia
Michał Szafrański
 

Nadal masz jakieś pytania odnośnie domen ? Śmiało pytaj i dołącz do mnie na Facebooku

Autor 

Pasjonat Internetu i przedsiębiorczości. Pomagam firmom sprzedawać więcej w Internecie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *