pozycjonowanie stron internetowych

Czy wiesz, co to jest skuteczne pozycjonowanie stron internetowych ? Wpisując w wyszukiwarkę np. pozycjonowanie Włoszczowa, pojawiają nam się strony w ustalonej przez algorytm Google kolejności. Promowanie stron na wysokie miejsca w wyszukiwarkach to złożony proces, wymagający zastosowania odpowiednich technik i narzędzi. Codziennie powstają nowe strony i zwiększa się konkurencja w sieci. Przewagą nad konkurencją może okazać się wysoka pozycja strony w wyszukiwarce.

pozycjonowanie włoszczowa – wyniki

Dziś chce dać Ci coś więcej. Pokaże Ci konkretne wyniki skutecznego pozycjonowania strony internetowej www.michalszafranski.pl. Aby szewc nie chodził bez butów, zapraszam Cię do poznania finalnego efektu mojego pozycjonowania. Sztandarową usługą witryny www.michalszafranski.pl są usługi marketingowe, pracuję również, aby pozycjonowanie włoszczowa miało wysoką pozycje w Google. Podałem te frazy jako przykładowe, na co dzień zajmuje się pozycjonowaniem stron internetowych z całej Polski.

Zaczynamy. Wpisujemy w wyszukiwarkę Google frazę „usługi” Co otrzymujemy ? Stronę www.michalszafranski.pl  na wysokim miejscu w wyszukiwarce, konkretnie trzecim miejscu (dane z dnia pisania tego wpisu). Na stronie znajduje się pełna informacja o usługach i dane kontaktowe do strony.

pozycjonowanie włoszczowa

Pozycjonowanie rozpoczyna się od poznania produktu czy usługi. To zalecam każdemu pozycjonerowi, aby poznał produkt lub usługę, którą promuje. Można dojść wtedy do bardzo ciekawych wniosków, ułatwiających prace. W momencie, kiedy poznasz produkt, możesz opracować listę osób potencjalnie nim zainteresowanych. Najlepiej wypisz sobie na kartce listę tych osób.

Podczas pozycjonowania należy wziąć również pod uwagę, że spora część osób szuka bardziej ogólnie, np. marketing czy pozycjonowanie. Od razu w oczy rzuca się fakt, że na bardziej ogólną frazę liczba indeksowanych stron wzrasta kilkunastokrotnie. Proporcjonalnie zwiększyła się też trudność wypromowania strony. Zdecydowanie więcej osób szuka ogólnej frazy, niż bardziej szczegółowej. Chodź liczba ponad pół miliona konkurencyjnych stron i podstron na frazę usługi marketingowe i pozycja strony www.michalszafranski.pl też jest sporym osiągnięciem.

Zadanie wykonane. Osobiście jestem zadowolony z rezultatów zastosowania mojej strategii pozycjonowania stron internetowych w przypadku branży marketingu w Internecie.

Jak pozycjonować strony ?

Zgodzisz się pewnie z tym, że obecność strony Twojej firmy na pierwszych stronach wyszukiwarki generuje praktycznie tylko korzyści. Dlatego obecność w pierwszej piątce, czy trójce wyników wyszukiwania sprawia, że rośnie liczba zapytań ofertowych na produkty czy usługi. O firmie zaczyna się pisać w Internecie. Pojawia się ona w wielu miejscach w sieci. W konsekwencji rośnie liczba odwiedzających stronę. Rośnie liczba potencjalnych klientów, a im większa liczba potencjalnych klientów, tym większa jest liczba osób, które z tej oferty skorzystają.

Darmowa wycena pozycjonowania stron

Porozmawiajmy na temat metod pozycjonowania Twojej strony w wyszukiwarce. Przekonaj się na, którą pozycję uda mi się wypromować Twoją stronę:

jak-wycenic-pozycjonowanie

Podsumowując, cena pozycjonowania zależy od ilości stron konkurencyjnych i zindeksowanych stron w wyszukiwarce Google. Dla przykładowej frazy „płyty stropowe kanałowe”, mamy 130 000 wyników w Google. Zapytaj ile możesz kosztować pozycjonowanie dla tej wielkości wyników.

Marketing razem z www.michalszafranski.pl to nie tylko pozycjonowanie. Sprawdź jak zwiększam ruch na stronach www

michał szafrański

Udanego dnia
Michał Szafrański

Jeżeli spodobał Ci się artykuł, polub stronę na Facebooku i udostępnij info znajomym …

Autor 

Pasjonat Internetu i przedsiębiorczości. Pomagam firmom sprzedawać więcej w Internecie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *