Inspiracją do napisanie materiału jak zarabiać pieniądze, była książka „Zbuduj rurociąg, którym popłyną pieniądze”. Autor, Burke Hedges prezentuje historię, która może zainspirować również i Ciebie. Za chwilę poznasz historię Bruna i Pabla. Obaj szukają sposobu na zarabianie dużych pieniędzy, jednak obaj wybrali inne drogi osiągnięcia finansowej niezależności. Zobacz komu udało się zbliżyć do celu, a kto odniósł prawdziwy sukces ?

Jak zarabiać pieniądze, tak jak Pablo ?

youtube facebook

Kiedy obejrzałem ten materiał po raz pierwszy poczułem, że musisz go poznać. Pewnie się z tym zgodzisz, że Pablo wybrał bardziej korzystną drogę. Pokazał jak inteligentnie zarabiać pieniądze. To co ja staram się robić każdego dnia, może nie ma nic wspólnego z pracą w rolnictwie czy hydraulice, ale podobnie jak Pablo jestem zadowolony z tego gdzie aktualnie się znajduje i czego dokonałem. Doskonale pamiętaj jak „kopałem fundamenty pod swój rurociąg”. Na każdym etapie budowy myślałem o celu. Wyobrażałem sobie efekt finalny mojego starania. Teraz praca w zaciszu własnego pokoju jest dla mnie, podobnie jak dla Pabla pasją i przyjemnością.

Jak zarabiać pieniądze ? Buduj swój własny rurociąg od dziś

Ta animowana lekcja pokazała, że aby osiągnąć sukces w biznesie i nie tylko należy:

  • wyznaczyć swój cel,
  • szukać rozwiązań, a nie wymówek,
  • podjąć decyzję o działaniu,
  • być pracowity, konsekwentny i nieustępliwy w dążeniu do celu.

jak zarabiać pieniądze

Taki właśnie był Pablo i dlatego cieszy się z biznesowego sukcesu. Jeżeli chcesz pracować podobnie jak Pablo wypełnij prostą ankietę i dołącz do grona zadowolonych blogerów, dla których blogowanie jest pasją i stylem życia.

Prowadzenie bloga to jeden z czynników, na którym powinien opierać się Twój biznes i budowanie wizerunku eksperta w branży, a tym samym zaufania. Po lekturze mojego bloga, domyślasz się, że prowadzenie bloga traktuje bardzo poważnie i biznesowo.

Kto chce zmienić swój marketing w firmie ? Polecam www.trenermarketingu.pl i porozmawiajmy o marketingu i biznesie

michał szafrański

Udanego dnia
Michał Szafrański

Ciekawi mnie jak Tobie podobała się historia Bruna i Pabla…

Autor 

Pasjonat Internetu i przedsiębiorczości. Pomagam firmom sprzedawać więcej w Internecie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *