Jak usunąć mixi dj delta-search z przeglądarki

Ostatnio podczas otwierania przeglądarki pojawiła mi się strona Mixi Dj Search. Nie specjalnie mi się to podoba, więc postanowiłem stworzyć poradnik jak usunąć mixi dj delta-search z przeglądarki internetowej.

Musisz wiedzieć, że sprawcą całego zamieszania jest pewien dodatek ( Mixi DJ Delta), który świadomie lub nie do końca świadomie zainstalowałeś na swojej przeglądarce (podczas instalowania oprogramowania). Trzeba się go po prostu pozbyć.

jak usunąć sweet page

Jak usunąć mixi dj delta-search z Mozilla Firefox ?

Aby usunąć mixi dj delta-seach z przeglądarki Mozilla Firefox wykonaj następujące kroki:

 1. Otwórz przeglądarkę Mozilla Firefox, a następnie naciśnij jednocześnie klawisze „crl„, „shift” oraz „A” i wybierz „Rozszerzenia„.
 2. Usuń pozycję „MixiDj” z listy po prawej stronie wraz z pozostałymi dodatkami pochodzącymi od tego wydawcy.
 3. Teraz uruchom ponownie wszystkie okna przeglądarki i … gotowe.

Jak usunąć mixi dj delta-search z Chrome ?

Aby usunąć mixi dj delta-seach z przeglądarki Chrome wykonaj następujące kroki:

 1. Otwórz przeglądarkę Chrome, a następnie naciśnij jednocześnie klawisze „Alt” oraz „F” i wybierz „Ustawienia„.
 2. Z listy zakładek po lewej stronie wybierz „Rozszerzenia„. W spisie po prawej stronie odszukaj pozycji MixiDj i pousuwaj wszystkie napotkane i aktywne dodatki tego wydawcy, wykorzystując ikonę „śmietnika„.
 3. Przejdź do zakładki „Ustawienia„.
 4. W module „Po uruchomieniu” zaznacz opcję „Otwórz konkretną stronę lub zestaw stron.
 5. Wybierz strony, usuwając aktualną, a wpisując własną propozycję. Analogicznie możesz podlinkować przycisk strony głównej w zakładce „Wygląd” i moduł „Otwórz konkretną stronę lub zestaw stron” i wprowadź swoją witrynę.
 6. Po takiej operacji możesz również, ale nie musisz usunąć historię zapamiętywania (tzw. ciasteczka). W tym celu ponownie wciśnij „Alt” oraz „F” i wybierz „Ustawienia„, w zakładce „Historia” oraz kliknij przycisk „Wyczyść dane przeglądarki„, wybierz zakres (najlepiej zaznacz wszystko) i potwierdź przyciskiem „Wyczyść dane przeglądarki„.
 7. Gotowe

Jak usunąć mixi dj delta-search z Internet Explorer ?

Aby usunąć mixi dj delta-seach z przeglądarki Internet Explorer wykonaj następujące kroki:

 1. Otwórz przeglądarkę Internet Explorer, a następnie naciśnij jednocześnie klawisze „Alt” oraz „X” i wybierz „Opcje internetowe„.
 2. W zakładce „Ogólne” w module „Strona główna” wpisz adres strony, od której ma startować przeglądarka. Potwierdź zmiany przyciskiem „Ok” na dole panelu.
 3. Ponownie jednocześnie naciśnij kombinacje klawiszy „Alt” oraz „X„, następnie wybierz „Zarządzaj dodatkami„. Na liście po prawej stronie odszukaj pozycję „MixiDj Toolbar„, kliknij prawy przycisk myszy i wybierz komendę „Wyłącz„.
 4. Możesz jednocześnie zaznaczyć pozostałe dodatki tego wydawcy, czyli np „MixiDj Helper Object„, potwierdź przyciskiem „Wyłącz„.
 5. Po takiej operacji możesz również, ale nie musisz usunąć historię zapamiętywania (tzw. ciasteczka). W tym celu ponownie wciśnij „Alt” oraz „X„, w zakładce „Ogólne” w module „Historia przeglądania” kliknij przycisk „Usuń„, wybierz zakres (najlepiej zaznacz wszystko) i potwierdź przyciskiem „Usuń„.
 6. Gotowe

Jeżeli po usunięciu historii (ciasteczek) nie udało się usunąć niechcianej strony usuń Mix poprzez Panel sterowania. Wchodzimy Start – Panel Sterowania, a następnie usuwamy pozycję Delta, Mix.

==================================================================

Jak rozpocząć blogowanie ? www.michalszafranski.pl/blogowanie

==================================================================

michał szafrański

Udanego dnia
Michał Szafrański
Jeżeli spodobał Ci się artykuł, Polub tę stronę! i udostępnij info znajomym …

jak pozycjonować stronę internetową

Bestseller Dnia

zBLOGowani.pl
Przeczytaj poprzedni wpis:
Autoresponder
Autoresponder

Właśnie opracowałem poradnik, w którym prezentuję co to jest autoresponder. Pokaże Ci również jakie korzyści daje to narzędzie oraz lista...

Zamknij