Chociaż działam w marketingu już ponad 7 lat, lubię zgłębiać dodatkową wiedzę. W zgłębianiu wiedzy na temat marketingu na Facebooku pomocne okazało się szkolenie marketingowe w Łodzi, Dawida Bagińskiego. To prawdziwy fachowiec, dlatego nie dziwi pełna sala i wiedza wsparta konkretnymi przykładami. Takie szkolenia lubię – dzięki Dawid.

Marketing na Facebooku

Tematem przewodnim szkolenia był marketing na Facebooku, bez wątpienia jednym z największych narzędzi marketingowych – jeśli chodzi o media społecznościowe. Uzupełniłem swoją wiedzę i umiejętności na temat skutecznego prowadzenia fanpage (kont firmowych na Facebooku). Wiesz pewnie, że jestem praktykiem dlatego jak po każdym odbytym szkoleniu testuje nowo poznane metody na promocję firm w internecie.

szkolenie marketingowe
Szkolenie marketingowe Foto: Michał Szafrański

 W przerwie między panelami udało mi się porozmawiać z Dawidem i jego załogą. Dynamiczny rozwój i popularność Facebooka, sprawia że nie można o nim zapomnieć, tworząc kampanie marketingową firm, w dowolnej branży.

szkolenie w łodzi
Z Dawidem Bagińskim Foto: Michał Szafrański

Jeżeli chcesz, abym pokazał czego nauczyłem się na szkoleniu w Łodzi i innych, z których wiedzę teoretyczną przekładałem zawsze na praktykę, zapraszam do kontaktu i współpracy. Na moim blogu znajdziesz narzędzia, którymi się na co dzień zajmuje, promując marki firm w Internecie.

michał szafrański

Udanego dnia
Michał Szafrański

Jeżeli spodobał Ci się artykuł, polub stronę na Facebooku i udostępnij info znajomym …

Autor 

Pasjonat Internetu i przedsiębiorczości. Pomagam firmom sprzedawać więcej w Internecie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *