strona firmowa

Ostatnia aktualizacja 14 czerwca 2023 autor Michał Szafrański

Strony firmowe to dziś konieczność. Wielu przyszłych przedsiębiorców podczas wybierania nazwy firmy, sprawdza dostępność domeny internetowej i szuka wykonawcy profesjonalnej strony firmowej. Obecność firmy w sieci to dziś podstawowy element marketingowy dla każdego rodzaju działalności.

Dziś nie wystarczy jednak tylko samo posiadanie strony internetowej. Trzeba również zadbać o skuteczne pozycjonowanie i jej funkcjonalność. W szczególności należy skupić się na stronach produktowych (usługowych). Prawidłowa konstrukcja strony firmowej: czytelna grafika, łatwa nawigacja i optymalizacja pod kątem SEO (pozycjonowanie w wyszukiwarkach) to kluczowe elementy, wpływające na popularność Twojej firmy w Internecie.

Funkcjonalne strony firmowe

Od kilku lat tworzę funkcjonalne strony firmowe, bazując na powyższych filarach. Bardzo dużo uwagi przykładam do optymalizacji pod kątem wysokich pozycji w wyszukiwarce Google stron klientów. Pewnie się z tym zgodzisz, że wysoka pozycja Twojej strony w sieci to większy ruch, więcej zapytań ofertowych, a w konsekwencji więcej klientów.

Dodatkowo tworzone przez mnie strony internetowe są łatwe w nawigacji, dzięki czemu potencjalny klient z łatwością dociera na stronę z ofertą i kontaktem. Kreatywni i doświadczeni graficy tworzą profesjonalne szaty graficzne, nawiązujące do branży i upodobań klienta. A tak na marginesie, jak podoba Ci się moja strona firmowa ?

strony firmowe

Na życzenie zamawiającego, strony firmowe wyposażane są w panel administracyjny (cms), który pozwala na łatwą edycję strony. Panel CMS wyposażony jest w instrukcję obsługi, dzięki temu przyszły administrator nie musi mieć specjalistycznych umiejętności informatycznych, aby móc aktualizować własną witrynę.

Słyszałeś o blogowaniu ? Twoja strona firmowa może mieć wbudowany blog, na którym dzielić się będziesz aktualnościami z branży i nie tylko. Umiejętne kreowanie wizerunku eksperta branży to jeden z elementów skutecznego marketingu.

Strony www dla firm

Chyba już nie masz wątpliwości, jakie korzyści przynoszą strony internetowe dla firm. Zastanów się, ile konkurencyjnych firm posiada już własną stronę? Jeżeli konkurenci nie posiadają jeszcze własnej witryny, to wykorzystaj szansę i wejdź na wyższy poziom. Jeżeli zaś posiadają – dołącz do grona świadomych marketingowo przedsiębiorców i pokaż się w sieci.

Zastanawia Cię ile Twoja firma zapłaci za stronę www ? Skorzystaj z darmowej wyceny, wypełnij krótki formularz, a skontaktuje się z Tobą i zaproponuje coś optymalnego.

darmowa wycena

Nie masz jeszcze strony firmowej, lub chcesz zwiększyć jej popularność w Internecie i nie tylko. Skontaktuj się ze mną i sprawdź mnie w działaniu.

730 775 333

Autor 

Pasjonat Internetu i przedsiębiorczości. Pomagam firmom sprzedawać więcej w Internecie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *