Pewnie się z tym zgodzisz, że praca ostatnio stała się przywilejem. W erze poszukiwania sposobów na zarobienie dodatkowych pieniędzy na znaczeniu nabiera tzw. praca w domu. Pozwól, że napiszę kilka słów o tym, co to jest, jakie masz w tym względzie możliwości i jak ja pracuje zdalnie przez internet.

Czy praca w domu się opłaca ?

Kilka lat temu zacząłem zgłębiać internet nie tylko pod kątem aktywnego śledzenia Facebooka, ale również wykorzystania internetu w celach zarobkowych. Poznałem ludzi, którzy od lat pracują w sieci. Matematyki nie oszukamy. W momencie, kiedy zobaczyłem ich wyniki i styl życia – dostałem przysłowiowego „kopa”. Wiedziałem, że chce być taki jak oni i mocno wierzyłem, że taki właśnie będę. Dlatego nakreśliłem plan, który konsekwentnie realizowałem i nadal realizuje dzień po dniu.

praca w domu

Praca w domu, jako styl życia

Dziś jestem wydawcą, blogerem, administratorem kilku internetowych projektów oraz zdalnym (nie mylić ze zdolnym :)) pracownikiem). Praca w domu, w zaciszu własnego pokoju jest dla mnie stylem życia i przyjemnością. Od jakiegoś czasu jestem również trenerem marketingu i rachunkowości. Ponadto podpowiadam jak skutecznie prowadzić księgowość w firmie, tworzyć skuteczne kampanie marketingowe swoich produktów i nie tylko.

Blogowanie a praca w domu

Jednym ze sposobów na pracę w domu może być blogowanie. Możesz założyć i prowadzić własnego bloga, opartego o swojej pasji jak i prowadzić blogi usługowo. Przykładem bloga prowadzonego z pasji jest blog, który właśnie czytasz ☺. Poczytne blogi dostarczają ich redaktorom przyjemność tworzenia i często przyjemne dochody.

Dodatkowo możesz prowadzić blogi firmowe. Jeśli masz tzw. lekkie pióro możesz na zlecenie dowolnej firmy tworzyć praktyczne materiały branżowe.

michał szafrański

Udanego dnia
Michał Szafrański

Jeżeli spodobał Ci się artykuł, polub stronę na Facebooku i udostępnij info znajomym …

Autor 

Pasjonat Internetu i przedsiębiorczości. Pomagam firmom sprzedawać więcej w Internecie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *