W dobie kiedy algorytmy Google premiują strony zoptymalizowane pod względem szybkości i wartościowych linków, artykuły sponsorowane lub gościnne stały się szansą na podniesienie pozycji Twojej strony. Oczywiście musisz starać się o linki do wartościowych stron. Dziś podpowiem jaką moc mogą dać artykuły gościnne z linkami.

Artykuły sponsorowane i gościnne.

Jak już wspomniałem, aby Twoja stronę odwiedzało więcej internautów musisz zadbać o widoczność w Internecie. Aktualnie niezwykle istotna jest optymalizacja pod kątem szybkości otwierania się Twojej witryny. Ważne były i są linki prowadzącego do Twojej strony, z wartościowych stron. Taki link musi posiadać atrybut „dofollow”, aby miał moc podnoszenia pozycji w Google. Można go naturalnie umieścić w artykule sponsorowanym, czy wpisie gościnnym na stronie.

artykuły sponsorowane i wpisy gościnne

 

Stworzyłem kilkadziesiąt stron internetowych. Ponadto jestem administratorem ponad 20 stron internetowych (portale, blogi czy katalogi). Zgodnie z odczytem Google Search Console, w ciągu ostatniego miesiąca moje strony odwiedzono łącznie ponad 6000 razy! Dziś Twoja strona może skorzystać z siły moich witryn, na które wydałem kilkanaście tysięcy złotych. Link do strony może znaleźć się na ich łamach. Zajrzyj na moje aukcje allegro i odszukaj propozycji p.n. „POZYCJONOWANIE – 10 Silnych Linków DOFOLLOW„.

zamów silne linki do Twojej strony

Aby zwiększyć szansę pozycjonowania Twojej strony, możesz skorzystać z dwóch opcji:

  • silne linki – opracuje tematyczny artykuł gościnny na 10 wartościowych stronach. W każdym w sposób naturalny umieszczę link do Twojej stronie (atrybut dofollow).
  • artykuł sponsorowany – możesz wysłać do mnie również, pod adres kontakt@michalszafranski.pl zapytanie o warunki umieszczenia na blogu Twoje artykułu sponsorowanego.

Co muszę zrobić, abym dodał Twoje linki do moich stron ?

Skorzystaj z oferty na allegro „POZYCJONOWANIE – 10 Silnych Linków DOFOLLOW” lub napisz do mnie korzystając z powyższego e-maila lub 📱 730 775 333. Podaj link do strony internetowej, jej tematykę i słowa kluczowe, na które chcesz, abym pomóc podnieść jej pozycje.

Na przykład:

michalszafranski.pl – marketing w Internecie

Dobrym przykładem takiego umiejętnego wstawienia linków jest ten artykuł. Udało mi się w sposób naturalny umieścić w nim aż 3 linki, które mają moc pozycjonowania.

Odezwę się do Ciebie i podpowiem jak można zwiększyć popularność Twojej strony. Nie muszę chyba dodawać, że zastrzegam sobie możliwość odrzucenia dodania stron o tematyce np. erotycznej czy łamiącej prawo itp.

Mocne linki : Pytania i odpowiedzi

Zdaje sobie sprawę z mocy dofollow, jakie pozwolą Twojej witrynie podskoczyć w wyszukiwarce. Twój linki będzie aktywny w unikalnych artykułach, na wartościowych stronach przez 24 miesięcy.

michał szafrański

Udanego dnia
Michał Szafrański
 

Jeżeli spodobał Ci się artykuł, polub stronę na Facebooku i udostępnij info znajomym …

Autor 

Pasjonat Internetu i przedsiębiorczości. Pomagam firmom sprzedawać więcej w Internecie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *