strony internetowe włoszczowa michał szafrański

Ktoś kiedyś powiedział, że jak nie ma Cię w Internecie, to nie ma Cię wcale. Dlatego strony internetowe to doskonała wizytówka dla firm i nie tylko. Liczba witryn www sięga już pewnie kilkudziesięciu milionów i codziennie powstają nowe. Pewnie w chwili pisania tego artykułu ktoś stworzył jakąś stronę i ją opublikował ją w sieci. Jak udało mi się zbadać katalog strony internetowe włoszczowa wzbogaca się o kilka stron i podstron każdego miesiąca.

Profesjonalne strony internetowe Włoszczowa

Profesjonalne strony internetowe, pomimo wprowadzanych innowacji, winny skupiać się na kilku kluczowych elementach. Podczas projektowania nowych stron internetowych zwracam uwagę na:

  • Czas ładowania strony – Internauci są niecierpliwi. Jeżeli ładowanie strony trwa zbyt długo – pójdą gdzie indziej. Można przyjąć, że 10 sekund to jest zdecydowanie za długo!

  • Grafika – Zbyt wiele elementów graficznych (flash) na stronach internetowych może przyczynić się do spowolnienia czasu ładowania. Niektórzy ludzie wyłączają wyświetlanie grafiki w przeglądarkach, co oznacza, że konieczne jest „otagowanie” obrazków, aby wiedzieć, co prezentuje grafika. Ilość materiałów graficznych oraz kolorystyka zależy również od branży. Inna tonacja grafiki będzie użyta do strony dyskoteki, a inna do strony zakładu pogrzebowego.

strony internetowe

Ponadto można skompresować (zmniejszyć rozmiar grafiki), tak aby strona internetowa szybciej się ładowała.

  • Strona w kilku językach – wiele firm działa nie tylko na rynku polskim, ale i zagranicznym. Ważne jest, aby zoptymalizować stronę zarówno w polskim jak i obcym języku. Fachowe tłumaczenie to dodatkowy wydatek, ale możliwość pozyskania zagranicznego klienta bezcenne.

  • Informacje kontaktoweGłówny zadaniem strony internetowej jest zaprezentowanie firmy, łącznie z danymi do kontaktu. Dlatego właśnie oglądający stronę musi mieć pod ręką możliwość szybkiego skontaktowania się z firmą.

  • Sprawdzanie pisowni – To powinno być oczywiste, ale tak nie jest. Należy sprawdzić pisownię stron internetowych zanim umieścisz ją w Internecie. To jest kwestia profesjonalizmu.

Na koniec coś naprawdę ważnego. Dla mnie przy tworzeniu stron internetowych niemal najważniejszego. Zawsze staram się dbać o to, aby strona była zoptymalizowana pod kątem pozycjonowania, czyli była przyjazna wyszukiwarkom. Nie muszę nikomu mówić, jakie korzyści może przynieść pozycjonowanie stron firmy w Internecie, ale nie tylko firmy. Minęła era książek telefonicznych. Dziś klienci otwierają przeglądarkę, wpisują szukaną frazę i gotowe. Ważne z punktu widzenia obrotów firmy jest to, aby klienci zobaczyli Twoją firmę w pierwszej dziesiątce (TOP 10), a najlepiej piątce (TOP 5) wyników wyszukiwania.

Darmowa wycena stron internetowych we Włoszczowie i nie tylko

Zdaje sobie sprawę, że każdy ma swoją wizję strony firmowej, czy prywatnej. Zarówno właściciel jak i projektant strony muszą osiągnąć synergię, dlatego korzystna jest darmowa wycena strony internetowej we Włoszczowie i nie tylko. Połączenie doświadczenia w projektowaniu stron oraz wizja jej właściciela może przynieść ponadprzeciętne rezultaty.

Porozmawiajmy o tym, jak może wyglądać Twoja nowa strona internetowa 730 775 333

POLECAM : Darmowy webinar marketingowy na : www.trenermarketingu.pl

michał szafrański

Trener marketingu Michał Szafrański życzy udanego dnia !

Autor 

Pasjonat Internetu i przedsiębiorczości. Pomagam firmom sprzedawać więcej w Internecie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *