Dziś prowadzenie fanpage staje się dla firm praktycznie marketingową koniecznością. Powód ?! Nie mówię, że jeśli nie ma Twojej firmy w Internecie i na Facebooku to nie istniejesz. Ale każdy przedsiębiorca, który chce zwiększyć swoją sprzedaż musi podążać za potencjalnym klientem. Pomyśl sobie ile potencjalnych klientów, aktualnie jest zalogowanych na Facebooka ?

Prowadzenie Fanpage firmowego

Razem ze mną zwiększysz dziś popularność Twojej firmy w sieci. Wiele firm rozpoczyna marketing właśnie od założenia fanpage na Facebooku. To ważne z punktu widzenia kosztów na starcie działalności. Założenie strony internetowej wymaga już nieco nakładów, jednak polecam to rozwiązanie, jeśli chcemy promować markę własnej firmy w Internecie. Dziś jednak skupimy się na Facebooku. Można oczywiście dzielić się aktualnościami biznesowymi, wykorzystując swoje prywatne konto na Facebooku, jednak z punktu widzenia popularności naszej witryny w serwisie społecznościowym warto zwrócić uwagę na samo życie. Firma na Facebooku, to nie tylko linki do oferty i produktów, ale i codzienne działanie, relacja z produkcji albo realizacji, życzenia urodzinowe dla pracownika czy promocja prospołecznych projektów.

prowadzenie fanpage

Konto firmowe na Facebooku

Dlatego prowadzenie konta na Facebooku to tylko wstawianie linków, ale kompleksowe działanie mające na celu kreowanie pozytywnego wizerunku w sieci. Eksperta, a nie sprzedawcy, pomagaj, nie proś o skorzystanie z Twojej oferty. Niech klienci sami Cię pytają o twoje produkty czy usługi. Jak to zrobić ? Jeśli nie masz czasu, albo umiejętności na początku polecam skorzystanie z pomocy osób, które poprowadzą Fanpage. Możesz skorzystać ze wsparcia www.michalszafranski.pl, zdobywaj setki fanów Twojej firmy.

Jak dodać Redaktora na Fanpage

Jeżeli zdecydujesz, aby prowadzenie Fanpage powierzyć mnie, czy inne osobie, musisz nadać mi z poziomu swojego konta na Fanpage pewne uprawnienia. Spokojnie w dowolnym momencie możesz je odwołać. Aby to zrobić wykonaj kilka kroków

  1. Zaloguj się na swoje konto na Facebooku, a następnie wejdź na swój Fanpage,
  2. Z górnego menu wybierz Ustawienia (tak jak na rysunku poniżej),
  3. Z bocznego menu wybierz Role na stronie,
  4. W sekcji Przypisz nową rolę, wybierz z rozwijanej listy wybierz Redaktor i wpisz adres e-mail : michalszafranskipl@gmail.com (jeżeli chcesz, abym to ja pomógł Ci w prowadzeniu Fanpage).
  5. Kliknij Dodaj i skontaktuj się ze mną, aby mógł potwierdzić całą operację.

jak dodać redaktora na fanpage

Porozmawiajmy o prowadzeniu fanpage

Zapraszam do dyskusji na temat prowadzenia fanpage i reklamy na Facebooku. W tym momencie aktywna obecność firmy na Facebooku to obowiązek, a nie wyjątek. Zachęcam do darmowych konsultacji pod numerem 730 775 333, a przekonasz się ilu klientów może sprowadzić dla Ciebie Facebook. Reasumując nasuwa mi się jedna myśl:

Prowadzenie Fanpage i sam Facebook to taki nasz pracownik, który odpowiednio ustawiony pracuje dla Nas 24h godziny na dobę.

michał szafrański

Trener marketingu Michał Szafrański życzy udanego dnia !
Jeżeli spodobał Ci się artykuł, Polub tę stronę! i udostępnij info znajomym …

Autor 

Pasjonat Internetu i przedsiębiorczości. Pomagam firmom sprzedawać więcej w Internecie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *