Jak zrobić ankietę w Wordzie

Jeśli chcesz opracować ankietę w swoim edytorze tekstów poznaj szybki sposób jak zrobić ankietę w Wordzie lub LibreOffice. Przygotuj swoją pierwszą ankietę i roześlij ją swoim ankietowanym już dziś.

Jak zrobić ankietę w Wordzie ?

Aby zrobić ankietę w Wordzie postępuj według schematu:

  1. Otwórz edytor tekstowy Word / LibreOffice
  2. Wstaw tytuł ankiety.
  3. Aby wstawić formularz wybierz z pasku Menu:

Widok – Paski narzędzi – Formanty

Z paska narzędzi wybierz „żółtą ekierkę” (Włącz/Wyłącz tryb projektu). Dodatkowo możesz dodawać zarówno pola wyboru, pola tekstowe czy pola zaznaczenia odpowiedzi. Gdy zakończysz tworzenie ankiety kliknij ponownie ikonkę żółtej ekierki (Włącz/Wyłącz tryb projektu) i … gotowe.

Jak zrobić ankietę w Wordzie

polub

youtube facebook

Pewnie zainteresuje Cię również materiał jak założyć ankietę na Facebooku jak również jak założyć ankietę w Internecie online.

Jak prowadzić marketing internetowy ?

Ankiety są ważnym elementem biznesu. Na przykład, mogą podpowiadać czego od nas oczekują klienci i jak prowadzić marketing internetowy czy tradycyjny w firmie. Tworzenie ankiet to ważny element badań rynku. Zdaje sobie sprawę, że trudno jest nakłonić naszych klientów czy potencjalnych klientów do wypełniania ankiet. W kursie www.trenermarketingu.pl pokazuje m.in. jak nakłonić do ich wypełnienia całkiem nieznajome osoby i jak wykorzystywać wnioski płynące z badań na potrzeby biznesu. Warto zarezerwować sobie bezpłatną wejściówkę online na najbliższy marketingowy webinar.

Jeśli masz jakieś dodatkowe pytania, jak zrobić ankietę w Wordzie, zachęcam do komentowania tego wpisu

michał szafrański

Udanego dnia
Michał Szafrański

Spodobał Ci się ten materiał i okazał się dla Ciebie pomocny ?! Chcesz, abym publikował częściej i więcej o wykorzystaniu worda i nie tylko … Zapraszam do wsparcia projektów pomocy marketingowej dla mikroprzedsiębiorców i edukacji finansowej dzieci i młodzieży…

Jeżeli spodobał Ci się artykuł, polub stronę i udostępnij info znajomym …

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Autor 

Pasjonat Internetu i przedsiębiorczości. Pomagam firmom sprzedawać więcej w Internecie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *