fakturowanie online

Dziś kilka słów na temat fakturowania online. Rachunkowość przenosi się do Internetu. Mimo, że nadal cenieni będą samodzielni księgowi, zmienia się model obsługi księgowej firm w Polsce.

Dlaczego fakturowanie przez Internet ?

Internet już dawno stał się ważnym elementem marketingu polskich firm. Aktualnie szukając oszczędności na znaczeniu nabiera delegowanie prowadzenia ksiąg rachunkowym firmom zewnętrznym. Dziś chciałem zainteresować Cię tym, dlaczego fakturowanie przez Internet staje się coraz bardziej popularne.

fakturowanie online

Mobilność i szybkość

W biznesie liczy się czas i wygoda. Fakturowanie online daje możliwość wystawiania dokumentów wszędzie tam, gdzie jest Internet. Stworzenie faktury to tylko kilka minut i kliknięć myszką. Wystarczy wprowadzić dane nabywcy, wybrać towar lub usługę, wpisać cenę netto lub brutto, resztę wykona za Nas program.

Oszczędzanie pieniędzy – obniżanie kosztów

Fakturowanie online to nie tylko oszczędność czasu, ale i pieniędzy. Prowadzenie księgowości przez Internet rekomenduję w szczególności właścicielom mikro i małych firm. Oszczędności na usługach księgowych w przypadku takich firm mogą sięgnąć nawet kilkuset złotych miesięcznie! To sposób na optymalizację i obniżanie kosztów w firmie.

Szybka wysyłka faktur e-mailem

Faktury generowane przez internetowe biura rachunkowe, można nie tylko łatwo wydrukować, ale również dzięki uniwersalnemu formatowi .pdf wysłać drogą elektroniczną – prosto na e-mail klienta.

Darmowe fakturowanie online

Niektóre platformy księgowe w swojej internetowej ofercie oferują darmowe fakturowanie. Nie musisz szukać podstępu, ani ukrytych opłat. Darmowe faktury można jednak generować w niewielkiej ilości miesięcznie. Jeżeli wystawiasz np. jedną, dwie lub trzy faktury miesięcznie możesz skorzystać z darmowego rozwiązania na fakturownia.pl. Jeżeli planujesz wystawiać więcej faktur, to za kilka złotych miesięcznie skorzystać z nieograniczonej ilości faktur i dodatkowych funkcji.

Zapytaj księgowego

Jeśli masz pytania lub wątpliwości, dotyczące prowadzenia księgowości Twojej firmy, zapraszam do kontaktu i zadawania pytań.

==================================================================

Usługi księgowe wygodnie na www.michalszafranski.pl/uslugi-ksiegoweSprawdź!

==================================================================

michał szafrański

Udanego dnia
Michał Szafrański

Jeżeli spodobał Ci się artykuł, polub stronę na Facebooku i udostępnij info znajomym …

Autor 

Pasjonat Internetu i przedsiębiorczości. Pomagam firmom sprzedawać więcej w Internecie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *