Jak zrobić ankietę w Wordzie

0 komentarzy

Jeśli chcesz opracować ankietę w swoim edytorze tekstów poznaj szybki sposób jak zrobić ankietę w Wordzie lub OpenOffice. Przygotuj swoją pierwszą ankietę i roześlij ją swoim ankietowanym już dziś.

polub

youtube facebook

Jak zrobić ankietę w Wordzie ?

Aby zrobić ankietę w Wordzie postępuj według schematu:

  1. Otwórz edytor tekstowy Word / OpenOffice
  2. Wstaw tytuł ankiety.
  3. Aby wstawić formularz wybierz z pasku Menu:

Widok – Paski narzędzi – Formanty

Z paska narzędzi wybierz „żółtą ekierkę” (Włącz/Wyłącz tryb projektu). Dodatkowo możesz dodawać zarówno pola wyboru, pola tekstowe czy pola zaznaczenia odpowiedzi. Gdy zakończysz tworzenie ankiety kliknij ponownie ikonkę żółtej ekierki (Włącz/Wyłącz tryb projektu) i … gotowe.

Jak zrobić ankietę w Wordzie

Pewnie zainteresuje Cię również materiał jak założyć ankietę na Facebooku jak również jak założyć ankietę w Internecie online.

Jak prowadzić marketing internetowy ?

Ankiety są ważnym elementem biznesu. Na przykład, mogą podpowiadać czego od nas oczekują klienci i jak prowadzić marketing internetowy czy tradycyjny w firmie. Tworzenie ankiet to ważny element badań rynku. Zdaje sobie sprawę, że trudno jest nakłonić naszych klientów czy potencjalnych klientów do wypełniania ankiet. W kursie www.trenermarketingu.pl pokazuje m.in. jak nakłonić do ich wypełnienia całkiem nieznajome osoby i jak wykorzystywać wnioski płynące z badań na potrzeby biznesu. Warto zarezerwować sobie bezpłatną wejściówkę online na najbliższy marketingowy webinar.

Jeśli masz jakieś dodatkowe pytania, jak zrobić ankietę w Wordzie, zachęcam do komentowania tego wpisu

michał szafrański

Udanego dnia
Michał Szafrański

Jeżeli spodobał Ci się artykuł, polub stronę na Facebooku i udostępnij info znajomym …

Kategorie:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *