Zebranie w Woli Wiśniowej

0 komentarzy

Od zebrania w Woli Wiśniowej, rozpocząłem cykl spotkań z mieszkańcami, w ramach podziału środków z Funduszu Sołeckiego. Spotkanie było okazją dla rozmowy na temat problemów mieszkańców sołectwa oraz planów na przyszłość.

Funduszu sołecki Wola Wiśniowa 2021 podzielony

Wśród inwestycji, na które zdecydowali się zgromadzeni mieszkańcy znalazło się (oprócz środków na funkcjonowanie KGW Wisienka, OSP oraz kamienia na polne drogi) kontynuowanie budowy placu zabaw. Jeszcze w tym roku mają powstać pierwsze urządzenia, a w roku przyszłym kolejne. Będę dopingował realizacji tych wyznaczonych przez mieszkańców zadań.

zebranie wiejskie w woli wiśniowej

Zobowiązałem się również, wspólnie z mieszkańcami do wyznaczenia lokalizacji boiska do piłki siatkowej. O terminie planowanego spotkania w celu wytyczenia miejsca sportowej rywalizacji mieszkańców będę informował osoby, które odpowiada za obiekt i jego funkcjonowanie.

Dziękując za zaproszenie i miłe spotkanie mieszkańcom na czele z sołtysem Panem Andrzejem Bombą

Pragnę przypomnieć, że jako reprezentant m.in. sołectwa Wola Wiśniowa, zapraszam do kontaktu, w przypadku spraw, których mógłbym służyć moją pomocą w samorządzie.

michał szafrański

Michał Szafrański
Radny Rady Miejskiej we Włoszczowie

PS: Jeżeli polubisz mój profil na Facebooku, będę bardzo wdzięczny, a Ciebie nie ominie kolejna, ważna informacja.

Kategorie:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przeczytaj poprzedni wpis:
Dotacje na kapitał obrotowy

Za kilka dni, rozpocznie się prawdziwa walka o kasę, dla świętokrzyskich przedsiębiorców. Wysokość wsparcia może sięgnąć, w ciągu 3 miesięcy...

Zamknij