Wnioski do budżetu 2016

0 komentarzy

Ostatnia aktualizacja 26 października 2021 autor Michał Szafrański

29 września 2015 r. złożyłem dodatkowe wnioski do budżetu Gminy Włoszczowy na 2016 rok. Podczas spotkań z mieszkańcami Rząbca, Wymysłowa i Nieznanowic spotykałem się z problemami oraz projektami rozwoju naszego regionu i Gminy.

W kolejnych latach należy zwrócić uwagę na: instalacji barierek zabezpieczających zakręt na drodze gminnej w Wymysłowie, budowie nawierzchni asfaltowej na dwóch odcinkach dróg gminnych w Rząbcu, ogrodzenie działki, na której znajduje się świetlica w Rząbcu, zakupie działki w Nieznanowicach, budowie drogi do Prządzowia ( wraz o zapewnieniem odwodnienia, poprzez wycinkę drzew) oraz w stronę Konieczna, budowie chodników w Nieznanowicach.

Dodatkowo złożyłem również w dniu 24 września 2015 roku złożyłem do Starostwa Powiatowego wniosek z prośbą zapewnienie środków na dokończenie budowy drogi powiatowej prowadzącej przez Rząbiec i Wymysłów do Ludyni.

Mając powyższe na uwadze będę starał się w kolejnych latach wykorzystywać nadarzające się okazje do realizacji jak największej ilości projektów. Należy jednak pamiętać, że budżet nie jest z gumy, dlatego na każdym ze spotkań sugerowałem stworzenie dla każdej miejscowości planu działania na kilka następny lat. Tak, aby skupić się na realizacji projektów priorytetowych w każdym roku.

michał szafrański

Michał Szafrański
Radny Rady Miejskiej we Włoszczowie

PS: Jeżeli polubisz mój profil, będę bardzo wdzięczny, a Ciebie nie ominie kolejna, ważna informacja.

Kategorie:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.