Spotkanie ze Starostą

0 komentarzy

W piątek wspólnie z sołtysem Wymysłowa Łukaszem Wolskim rozmawialiśmy w Starostwie Powiatowym we Włoszczowie w sprawie dróg powiatowych wymagających szybkiej i zdecydowanej interwencji. Chodzi o odcinek Ludynia – Wymysłów oraz odcinek drogi w Woli Wiśniowej.

spotkanie ze starostą

Jak dowiedzieliśmy się od Pana Starosty odcinek Wymysłów – Ludynia jest na etapie ostatnich prostych, dotyczących formalnego wytyczenia gruntów pod drogę bardzo byśmy chcieli, aby w przyszłym roku (korzystając z programów rządowych o których mówił Pan Starosta) ta droga była zrobiona. O drodze Wymysłów – Ludynia pisałem wielokrotnie. Mam nadzieje, że zima i jesień 2020 będzie ostatnią z cyklu „topienia samochodów” i decyzji kierowców „która dziura mniejsza, to tędy jadę”. Czekając na asfalt prosiliśmy o bieżącą naprawdę tego odcinka, aby można było w miarę bezpiecznie dostać się teraz do Ludyni. Otrzymaliśmy zapewnienie, że droga będzie poprawiona.

Poprawiony ma zostać również odcinek drogi powiatowej w Woli Wiśniowej, w kierunku posesji 123. Ten odcinek również nie ma uregulowanej sytuacji prawnej i aktualnie toczą się sprawy uregulowań. Niemniej jednak droga wymaga cząstkowego remontu, do którego również przychylił się Pan Starosta. Nam i mieszkańcom pozostaje zatem czekać na efekty piątkowej rozmowy.

Jeśli masz problem, który jako radny mogę pomóc Ci rozwiązać to zapraszam do kontaktu i pamiętaj razem możemy więcej …

michał szafrański

Michał Szafrański
Radny Rady Miejskiej we Włoszczowie

PS: Jeżeli polubisz mój profil na Facebooku, będę bardzo wdzięczny, a Ciebie nie ominie kolejna, ważna informacja.

Kategorie:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przeczytaj poprzedni wpis:
Zebrania w Wymysłowie i Rząbcu

Kontynuuje spotkania z mieszkańcami, w ramach podziału funduszy sołeckich na rok 2021. Dziś zacząłem od zebrania w Wymysłowie. Późne popołudnie...

Zamknij