Robotyka dla dzieci

0 komentarzy

Dziś na zajęciach z robotyki dla dzieci, grupa z Nieznanowic wykonała robot motocyklu. Ktoś mi kiedyś powiedział, że motor to sam silnik, a to na czym ścigał się np. Tomasz Gollob to motocykl – motor z kółkami. Zadaniem uczestników dzisiejszych zajęć było wykonanie motocykla i połączenie go z programem, które będzie liczył okrążenia.

Robotyka dla dzieci i motocykle

Oczywiście jak w każdym programie można dokonać równych modyfikacji. W tym wypadku, można było dostosować prędkość naszego robota.

robotyka dla dzieci i motocykle

Robotyka dla dzieci w Nieznanowicach Foto: Michał Szafrański

Zajęcia pozalekcyjne dla dzieci

Kolejne zajęcia już niebawem. Przypominam, że do zajęć pozalekcyjnych wykorzystuje zestawy komputerowe oraz zestawy edukacyjnych klocków LEGO, wykorzystuję równie specjalne oprogramowanie prezentujące odpowiednie konstruowanie i programowanie wykonanych modeli.

robotyka lubie to

Robotyka dla dzieci

Podsumowując robotyka dla dzieci to innowacyjna forma zajęć, które poprzez zabawę, wzbudzają wśród dzieci zainteresowanie branżą przyszłości, czyli robotyką i informatyką. Trend na nowe technologii rośnie w siłę, dlatego już dziś pomyśl o przyszłości swoich dzieci. Rekrutacja na zajęcia trwa. Jeśli chcesz, aby Twoje dziecko rozpoczęło przygodę z nauką przyszłości zapraszam do zapisów na stronie www.emesz.pl/robotyka.

polub

youtube facebook

michał szafrański

Udanego dnia
Michał Szafrański
Jeżeli spodobał Ci się artykuł, Polub tę stronę! i udostępnij info znajomym …

Kategorie:
Przeczytaj poprzedni wpis:
flexiform day w kilecach
Flexiform Day w Kielcach

Dziś uczestniczyłem w konferencji Flexiform Day poświęconej rewolucji marketingowej. Na evencie w kieleckiej Wyższej Szkole Ekonomii, Prawa i Nauk Medycznych...

Zamknij