Idą święta, czas wygrać prezent dla hodowcy gołębi pocztowych lub rasowych. A co powiesz, na prezent w postaci prostego w obsłudze programu komputerowego MojeAsy lub Rasowo. Ewidencja hodowli, rodowody i parowanie, w wersji komputerowej. To może być wspaniała niespodzianka dla hodowcy gołębi.

Prezent dla hodowcy gołębi pocztowych

Kilka lat temu stworzyłem prosty w obsłudze program komputerowy do obsługi hodowli gołębi pocztowych MojeAsy. Tak prosty, że hodowcy mówią mi że nauczyli się dzięki niemu obsługi komputera. Raz na zawsze skończyli ze stosem kartek i zeszytów z poszczególnych lat.

prezent dla hodowcy gołębi

Zawsze kiedy dzwoni telefon, a w słuchawce kobiecy głos pyta o program MojeAsy, profilaktycznie pytam czy to czasem nie na prezent. Czemu ? Ponieważ w takim przypadku przy zamówieniu musimy podać informację na kogo mam wygenerować program (jakie dane mają być wyświetlane na rodowodach). Info z danymi hodowcy podaje w polu Uwagi do zamówienia.

Możliwości programu prezentuje powyższy filmik, a więcej o tym pomyśle na prezent dla hodowcy i sposobie zamówienia znajdziesz na oficjalnej stronie programu www.mojeasy.pl.

Program do hodowli gołębi rasowych

Analogicznie do Programu MojeAsy, dobrą propozycją na prezent dla hodowcy gołębi rasowych, może być program Rasowo. Powstał od pod wpływem sugestii i z pomocą doświadczonego hodowcy z Krakowa, który opracował funkcjonalność Programu Rasowo. Jednak zasadniczą zmianą jest forma wyników. W przypadku gołębi pocztowych są to loty, w przypadku gołębi rasowych – wystawy.

program rasowo

Tak powstał program Rasowo, którego użytkuje już kilkudziesięciu hodowców gołębi ozdobnych. Więcej informacji na www.golebie-rasowe.pl

Prezent na święta, urodziny, imieniny

Dodatkowym dowodem na funkcjonalność programów jest kilkuset użytkowników Programu MojeAsy. Setki oryginalnych prezentów dla mężów, synów, dziadków, wujków itd.

Jeśli masz jakieś pytania dotyczące programu i wysyłki zapraszam do kontaktu 730 775 333 oraz śmiałego komentowanie. Jak Wam się podoba taki pomysł na prezent ?

michał szafrański

Udanego dnia
Michał Szafrański

Autor 

Pasjonat Internetu i przedsiębiorczości. Pomagam firmom sprzedawać więcej w Internecie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *