Międzynarodowe zawody pływackie we Włoszczowie

0 komentarzy

Ostatnia aktualizacja 2 grudnia 2021 autor Michał Szafrański

Dziś miałem przyjemność kibicować i gratulować zwycięzcom Międzynarodowych Zawodów Pływackich, które już po raz drugi odbyły się na Pływalni Nemo we Włoszczowie. W zawodach uczestniczyło ok. 250 dzieci nie tylko z Polski. Niezwykle liczną grupę stanowili młodzi zawodnicy z Ukrainy.

międzynarodowe zawody pływackie we włoszczowie

Na podium znalazło się bardzo dużo dziewczyn i chłopców zza Naszej wschodniej granicy. Potwierdza to dobrą pracę szkoleniową i pływacki talent młodych Ukraińców. Pośród wyróżnionych, w poszczególnych kategoria mogłem gratulować również młodym zawodnikom m.in. z Częstochowy czy Morawicy.

Ogromne gratulacje dla zwycięzców i pozostałych uczestników, dla których z pewnością sprawdzian formy we Włoszczowie będzie inspiracją do rozwijania pływackiego talentu. Szczególne gratulacje dla trenerów, za kreowaniu w młodym pokoleniu sportowego ducha.

zawody pływackie we włoszczowie

Ponadto piękne podziękowanie, za organizację zawodów i aktywność na rzecz miłośników pływania należy się Włoszczowskiemu Klubowi Rekreacji i Ratownictwa Wodnego oraz Ośrodkowi Sportu i Rekreacji we Włoszczowie. Dziękuję za zaproszenie i możliwość uczestniczenia w tej pasjonującej rywalizacji.

michał szafrański

Michał Szafrański
Radny Rady Miejskiej we Włoszczowie

: Jeżeli polubisz mój profil, będę bardzo wdzięczny, a Ciebie nie ominie kolejna, ważna informacja.

Kategorie:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.