Michał Szafrański – Kandydat do Rady Miejskiej

0 komentarzy

Ostatnia aktualizacja 3 września 2021 autor Michał Szafrański

21 października (niedziela) dzień decyzji, dzień wyborów samorządowych. Cztery lata temu to właśnie Państwa głosy spowodowały to, że mogłem rozpocząć swoją drogę samorządową. Dziś czas podsumowań i prośby o wsparcie mojej kandydatury do mandatu Radnego Rady Miejskiej we Włoszczowie.

Jeżeli ktoś zapytałby mnie, z czego jestem najbardziej dumny jako Radny i przedstawiciel Nieznanowic, Rząbca i Wymysłowa, odpowiedziałbym, że oczywiście liczne inwestycja, takie jak m.in. nowoczesna świetlica w Nieznanowicach – są ważne, drogi są ważne, chodniki są ważne, cała infrastruktura jest ważna. Jednak ja na równi z tą infrastrukturą cenie sobie to, że udało się w Was społeczną aktywność. To, że wiele rzeczy zrobiliśmy razem, to że zaczęliśmy działać na rzecz dobra wspólnego, to jest coś fantastycznego, coś nieporównywalnego z niczym innym i trudnego do skopiowania. Za to, za tą całą aktywność chce Wam dziś serdecznie podziękować.

Jeżeli moja dotychczasowa aktywność znalazła Państwa uznanie, zachęcam do oddania głosu na moją osobę w wyborach do Rady Miejskiej we Włoszczowie. Wybory odbędą się 21 października, w Woli Wiśniowej – Przedszkole Kubuś Puchatek. Co prawda żaden z mieszkańców Woli Wiśniowej, w tegorocznych wyborach nie kandyduje do Rady Miejskiej, zachęcam do wsparcia mojej kandydatury, osoby która wielokrotnie udowodniła, jak ważne są sprawy regionu.

W niedzielę wyborczą wszystko w Waszych rękach. Zachęcam mieszkańców Nieznanowic, Rząbca, Woli Wiśniowej i Wymysłowa do udziału w wyborach i z góry dziękuję za oddane głosy.

michał szafrański

Michał Szafrański
Radny Rady Miejskiej we Włoszczowie

PS: Jeżeli polubisz mój profil na Facebooku, będę bardzo wdzięczny, a Ciebie nie ominie kolejna, ważna informacja.

Kategorie:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.