Gwiazdkowy Turniej Halowej Piłki Nożnej Szkół Ponadgimnazjalnych

0 komentarzy

Ostatnia aktualizacja 2 grudnia 2021 autor Michał Szafrański

Z przyjemnością przyjąłem zaproszenie na VIII Gwiazdkowy Turniej Halowej Piłki Nożnej Szkół Ponadgimnazjalnych. Rywalizacja obyła się dziś na Hali Sportowej we Włoszczowie. Coroczna, doskonale zorganizowana impreza zgromadziła na halę wielu gości i kibiców, a przede wszystkim ekipy szkół ponadgimnazjalnych z całego województwa świętokrzyskiego.

turniej halowej piłki nożnej szkół ponadgimnazjalnych

Jak to w sporcie każdy chce zwyciężyć. Po zaciętej rywalizacji zwyciężyła drużyna ZSP 1 Jędrzejów, która pokonała ZSP 2 Włoszczowa 3:1. Gratulując zwycięzcom, życzę wszystkim uczestnikom tej imprezy i podobnych imprez organizowanych w całej Gminie, Województwie i Polsce wytrwałości, zaangażowania oraz pasji w realizowaniu swoich sportowych celów i ambicji.

Wychowanie przez sport młodego pokolenia bez wątpienia uczy współpracy, dyscypliny i konsekwencji, tak potrzebnej niemal na każdy etapie życia.

Nie muszę dodawać ile zabawy i radości aktywne spędzanie czasu daje zarówno uczestnikom jak i kibicom. Miałem niewątpliwą przyjemność dekorowania zawodników. Dziękuję organizatorom za szczęśliwe przeprowadzenie tych rozgrywek.

Reasumując kolejny turniej halowej piłki nożnej we Włoszczowie, za nami. Po tym ile energii do sportu mają młodzi piłkarze z pewnością nie ostatni.

Szukasz wsparcia radnego ? Zapraszam do kontaktu 514 350 310 i śmiałego komentowania

michał szafrański

Michał Szafrański
Radny Rady Miejskiej we Włoszczowie

Jeżeli polubisz mój profil, będę bardzo wdzięczny, a Ciebie nie ominie kolejna, ważna informacja.

Kategorie:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.