Czas zacząć blogowanie

0 komentarzy

Witaj na początku wypada się przedstawić, co teraz to czynię. Mam na imię Michał i urodziłem się w latach 80-tych (konkretnie 85′). Zanim zacznę blogowanie, chciałem przywitać wszystkich czytelników i zaprosić wszystkich do systematycznej lektury moich blogów.

Blogowanie, czas start

Założyłem tego bloga, aby móc w jednym miejscu w Internecie dzielić się z Wami swoją wiedzą na temat marketingu, zarabiania w internecie i nie tylko.

blogowanie

Jeśli masz Facebooka to każda informacja, którą poruszam na blogu będzie również na mojej stronie na tym gigantycznym portalu społecznościowym. Wystarczy polubić mój Fanpage. albo odwiedzaj stronę michalszafranski.p co kilka dni. Mam również dla Ciebie praktyczne kursy o tematyce zarabiania w internecie, marketingu, inwestowania, oszczędzania i nie tylko.

Chciałbym zaprosić Cię do wyrażania siebie na blogu poprzez dodawanie własnych doświadczeń związanych z marketingiem internetowym oraz zarabianiem za pośrednictwem zakładki współpraca Zostań autorem ciekawego wpisu i partnerem kopalni wiedzy na temat zarabiania przez internet, marketingu, inwestowania i oszczędzania.

Jestem ciekawy czy macie swoje ulubione blogi, które często odwiedzacie. A może sami prowadzicie swój internetowy dziennik. Zapraszam do aktywnego komentowania tego i pozostałych artykułów…

Jak rozpocząć blogowanie ? www.michalszafranski.pl/blogowanie

michał szafrański

Udanego dnia
Michał Szafrański

Jeżeli spodobał Ci się artykuł, polub stronę na Facebooku i udostępnij info znajomym …

Kategorie:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *