Czas zacząć blogowanie

Witaj na początku wypada się przedstawić, co teraz to czynię. Mam na imię Michał i urodziłem się w latach 80-tych (konkretnie 85′). Zanim zacznę blogowanie, chciałem przywitać wszystkich czytelników i zaprosić wszystkich do systematycznej lektury moich blogów.

Blogowanie, czas start

Założyłem tego bloga, aby móc w jednym miejscu w Internecie dzielić się z Wami swoją wiedzą na temat marketingu, zarabiania w internecie i nie tylko.

blogowanie

Jeśli masz Facebooka to każda informacja, którą poruszam na blogu będzie również na mojej stronie na tym gigantycznym portalu społecznościowym. Wystarczy polubić mój Fanpage. albo odwiedzaj stronę michalszafranski.p co kilka dni. Mam również dla Ciebie praktyczne kursy o tematyce zarabiania w internecie, marketingu, inwestowania, oszczędzania i nie tylko.

Chciałbym zaprosić Cię do wyrażania siebie na blogu poprzez dodawanie własnych doświadczeń związanych z marketingiem internetowym oraz zarabianiem za pośrednictwem zakładki współpraca Zostań autorem ciekawego wpisu i partnerem kopalni wiedzy na temat zarabiania przez internet, marketingu, inwestowania i oszczędzania.

Jestem ciekawy czy macie swoje ulubione blogi, które często odwiedzacie. A może sami prowadzicie swój internetowy dziennik. Zapraszam do aktywnego komentowania tego i pozostałych artykułów…

==================================================================

Jak rozpocząć blogowanie ? www.michalszafranski.pl/blogowanie

==================================================================

michał szafrański

Udanego dnia
Michał Szafrański

Jeżeli spodobał Ci się artykuł, Polub tę stronę! i udostępnij info znajomym …
Dziękuję za polubienia i udostępnienia
Twittnij o tym arykule
Subskrybuj mój kanał YouTube
Dodaj Google+
RSS

jak pozycjonować stronę internetową

Bestseller Dnia

zBLOGowani.pl
  1. Warto zrobić plan dnia. Gdy go masz ... zmiany w organizacji pracy dostrzeżesz pierwszego dnia...Warto zrobić plan dnia. Gdy go masz ... zmiany w organizacji pracy dostrzeżesz pierwszego dnia...
  2. Jak zarobić na blogu siedząc w swoim fotelu.Jak zarobić na blogu siedząc w swoim fotelu.
  3. Jak założyć bloga krok po kroku. Kurs internetowy który pokazuje jak można łatwo i szybko założyć bloga na Wordpress. Poznaj blogowanie. Pisanie bloga nigdy nie było tak proste.Jak założyć bloga krok po kroku. Kurs internetowy który pokazuje jak można łatwo i szybko założyć bloga na Wordpress. Poznaj blogowanie. Pisanie bloga nigdy nie było tak proste.

Bądź na bieżąco z nowościami. Dołącz do mojej społeczności