5 Sesja Rady Miejskiej

0 komentarzy

Ostatnia aktualizacja 2 grudnia 2021 autor Michał Szafrański

Kolejna, już 5 sesja Rady Miejskiej we Włoszczowie za nami. Na dzisiejszej sesji przyjęliśmy m.in dyskutowany na komisjach program opieki nad zwierzętami bezdomnymi oraz zapobiegania bezdomności zwierząt z terenu Gminy Włoszczowa w 2015 r.

Oprócz wyżej wymienionej problematyki jednogłośnie przyjęliśmy zmiany w Programie Włoszczowskiej Karty Dużej Rodziny, zapewniającej zniżki i ulgi dla rodzin posiadających trójkę i więcej dzieci.

5 sesja rady miejskiej we włoszczowie

Kolejna, już piąta sesja Rady Miejskiej we Włoszczowie za nami. Na dzisiejszej sesji przyjęliśmy m.in dyskutowany na komisjach program opieki nad zwierzętami bezdomnymi oraz zapobiegania bezdomności zwierząt z terenu Gminy Włoszczowa w 2015 r.

Oprócz wyżej wymienionej problematyki jednogłośnie przyjęliśmy zmiany w Programie Włoszczowskiej Karty Dużej Rodziny, zapewniającej zniżki i ulgi dla rodzin posiadających trójkę i więcej dzieci.

Gmina Włoszczowa przystąpiła do Świętokrzyskiej Rybackiej Lokalnej Grupy Działania, a przedstawicielem Gminy w tym stowarzyszeniu będzie Pan Burmistrz Grzegorz Dziubek. Dodatkowo Gmina Włoszczowa przystąpi do realizacji programu pomocy społecznej w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Środki przeznaczone będą na szkolenia i aktywizację osób korzystających z pomocy ośrodka opieki społecznej.

Wszystkiego najlepszego Panie Mirosławie – jeszcze raz.

Godna uwagi jest również informacja, przekazana przez Pana Burmistrza w sprawie budowy obwodnicy Włoszczowy. Został rozstrzygnięty przetarg na opracowania studium wykonalności z koncepcją do budowy obwodnicy Włoszczowy. 5 sesja rady miejskiej szczegółowo została również zrelacjonowana na łamach internetowej strony gminy.

Szukasz wsparcia radnego ? Zapraszam do kontaktu 514 350 310 i śmiałego komentowania

michał szafrański

Michał Szafrański
Radny Rady Miejskiej we Włoszczowie

PS: Jeżeli polubisz mnie na Facebooku, będę bardzo wdzięczny, a Ciebie nie ominie kolejna, ważna informacja.

Kategorie:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.