42 Sesja Rady Miejskiej

0 komentarzy

Ostatnia aktualizacja 22 czerwca 2022 autor Michał Szafrański

Za Nami 42 sesja Rady Miejskiej we Włoszczowie. Wśród podejmowanych uchwał znalazły się m.in. uchwała wspierającą Powiat Włoszczowski w budowie i remoncie dróg powiatowych, położonych na terenie Gminy Włoszczowa. Wśród tych dróg znalazł się odcinek, o który walczyłem od lat. Chodzi o drogę powiatową Wymysłów – Ludynia, do budowy której Gmina dołożyła się kwotą wnioskowaną przez Powiat.

Pamiętając uroczyste podpisanie Umowy z wykonawcą nie należy zapominać, że znaczna część tego odcinka drogi leży w Gminie Krasocin – która również partycypowała w kosztach jej budowy. Wyrażam radość wielu ludzi, którzy angażowali się w budowę tego odcinka… Wierzymy, że już niebawem będziemy cieszyć się podróżą po nim 🚗

Na poprzedzającej sesję komisji poruszyłem jeszcze kilka ważnych dla mieszkańców spraw:

✔ zwróciłem się z zapytaniem, dlaczego zarządca drogi wojewódzkiej w Kielcach zakończył remonty cząstkowe drogi w kierunku Jędrzejowa, na granicy Gminy Oksa ? Ponoć na terenie Gminy Włoszczowa też coś było robione, ale jeszcze spore dziury zostało.

42 sesja rady miejskiej we włoszczowie

✔ zwróciłem się również z prośbą o dopisanie do remontów cząstkowych dróg gminnych, odcinka przy wejściu głównym na Cmentarz Parafialny w Koniecznie.

42 sesja droga w koniecznie

michał szafrański

Michał Szafrański
Radny Rady Miejskiej we Włoszczowie

Jeżeli polubisz mój profil na Facebooku, będę bardzo wdzięczny, a Ciebie nie ominie kolejna, ważna informacja.

Kategorie:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.