Szkolenie: Formalno-prawne aspekty działalności

Zespół Doskonalenia Zawodowego we Włoszczowie to kolejne miejsce, gdzie szkoliłem przyszłych przedsiębiorców. Dzisiejszym tematem były formalno-prawne aspekty prowadzenia działalności gospodarczej. Osoby bezrobotne, odchodzące z rolnictwa, mieszkające na terenie powiatów włoszczowskiego, jędrzejowskiego oraz koneckiego mają szansę otrzymania dotacji na założenie działalności gospodarczej z Projektu „LGD-owskie wsparcie w biznesowym starcie”.

formalno-prawne aspekty działalności gospodarczej

Formalno-prawne aspekty działalności gospodarczej w praktyce

Podczas kilkudniowych wśród bloków tematycznych znalazło się między innymi:

  • Prawne aspekty prowadzenia działalności gospodarczej,
  • Księgowość i podatki,
  • Zasady rozliczenia dotacji.

Mówiłem również o marketingu i kreowaniu wizerunku firm, w kontekście pierwszej fazy działalności. Kolejnym etapem szkoleń przygotowujących będą indywidualne konsultacji przygotowania biznesplanów, które również będę miał przyjemność prowadzić w siedzibie Lokalnej Grupy Działania Region Włoszczowski.

Praktyczne szkolenia z przedsiębiorczości

Bazując na własnym doświadczeniu prowadzę również w zakresie ABC przedsiębiorczości, marketingu firm czy komputerowej obsługi księgowej mikro i małych firm. Zapraszam do współpracy na www.emesz.pl i spotkajmy się na biznesowym szkoleniu.

michał szafrański

Udanego dnia
Michał Szafrański
Jeżeli spodobał Ci się artykuł, Polub tę stronę i udostępnij info znajomym …
 

jak pozycjonować stronę internetową

Bestseller Dnia

zBLOGowani.pl
Przeczytaj poprzedni wpis:
mistrzostwa polski osób niepełnosprawnych
Mistrzostwa Polski Osób Niepełnosprawnych

Nie samym biznesem człowiek żyje. Kiedyś pytałem już, czy macie pasje ? Moją pasją jest sport, a konkretnie lekkoatletyka. Na...

Zamknij