Prowadzenie Fanpage

Prowadzenie Fanpage staje się dla firm już praktycznie marketingową koniecznością. Powód ?! Nie mówię, że jeśli nie ma Twojej firmy w internecie i na Facebooku to nie istniejesz. Ale każdy przedsiębiorca, który chce zwiększyć swoją sprzedaż musi podążać za potencjalnym klientem. Pomyśl sobie ile potencjalnych klientów, aktualnie jest zalogowanych na Facebooka ? Razem ze mną zwiększysz dziś popularność Twojej firmy w sieci.

Firma na Facebooku

Wiele firm rozpoczyna marketing właśnie od założenia fanpage na Facebooku. To ważne z punktu widzenia kosztów na starcie działalności. Założenie strony internetowej wymaga już nieco nakładów, jednak polecam to rozwiązanie, jeśli chcemy promować markę własnej firmy w internecie. Dziś jednak skupimy się na Facebooku. Można oczywiście dzielić się aktualnościami biznesowymi, wykorzystując swoje prywatne konto na Facebooku, jednak z punktu widzenia popularności naszej witryny w serwisie społecznościowym warto zwrócić uwagę na samo życie. Firma na Facebooku, to nie tylko linki do oferty i produktów, ale i codzienne działanie, relacja z produkcji albo realizacji, życzenia urodzinowe dla pracownika czy promocja prospołecznych projektów.

prowadzenie fanpage

Prowadzenia konto na Facebooku

Dlatego prowadzenie konta na Facebooku to tylko wstawianie linków, ale kompleksowe działanie mające na celu kreowanie pozytywnego wizerunku w sieci. Eksperta, a nie sprzedawcy, pomagaj, nie proś o skorzystanie z Twojej oferty. Niech klienci sami Cię pytają o twoje produkty czy usługi. Jak to zrobić ? Jeśli nie masz czasu, albo umiejętności na początku polecam skorzystanie z pomocy osób, które poprowadzą Fanpage. Możesz skorzystać ze wsparcia www.emesz.pl, zdobywaj setki fanów Twojej firmy.

==================================================================

Jak rozpocząć blogowanie ? www.michalszafranski.pl/blogowanie

==================================================================

michał szafrański

Udanego dnia
Michał Szafrański
Jeżeli spodobał Ci się artykuł, Polub tę stronę! i udostępnij info znajomym …

jak pozycjonować stronę internetową

Bestseller Dnia

zBLOGowani.pl
Przeczytaj poprzedni wpis:
reklama na facebooku
Reklama na Facebooku

Facebook to nie tylko portal społecznościowy, na którym kontaktujemy się ze swoimi znajomymi, ale i narzędzie do promocji siebie i...

Zamknij