Polityka Prywatności

Właścicielem bloga www.michalszafranski.pl jest emesz.pl Michał Szafrański. Właściciel zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w Polityce Prywatności. Każdego użytkownika serwisu obowiązuje aktualna Polityka Prywatności znajdująca się na stronie www.michalszafranski.pl/polityka-prywatnosci

Jakiekolwiek wprowadzane zmiany nie wpływają na podstawową zasadę:

Michał Szafrański nie sprzedaje i nie udostępnia osobom trzecim danych personalnych czy adresowych użytkowników swoich serwisów.

Jeśli nie zgadzasz się z Polityką Prywatności, proszę nie odwiedzać serwisów Michał Szafrańskiego.

Dane Osobowe

W czasie korzystania z serwisów Michała Szafrańskiego możesz zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza lub w inny sposób. Dane, o które będziesz proszony, to w większości przypadków Imię i adres e-mail. W przypadku formularzy zamówień będziesz proszony o podanie pełnych danych osobowych.

Wymagamy tylko tych danych, które są niezbędne do działania serwisu. Niepodanie wymaganych danych zablokuje czynność, którą te dane dotyczyły.

Subskrypcja kursów i Biuletynu

Nabycie darmowych i płatnych kursów i prawa do subskrypcji Biuletynu publikowanego w serwisach Michała Szafrańskiego wymaga podania w odpowiednim formularzu swojego Imienia i adresu e-mail. Pola te są obowiązkowe.

Uzyskane w ten sposób dane są dodawane do listy mailingowej. Adres e-mail jest niezbędny do tego, aby można było wysłać danemu użytkownikowi zamówione informację. Imię pozwala Michałowi Szafrańskiemu zwracać się do czytelników po imieniu.

Niezapowiedziane wiadomości

Michał Szafrański zastrzega sobie prawo do wysyłania niezapowiedzianych wiadomości osobom, których dane kontaktowe posiada i które zgodziły się z Polityką Prywatności.
Pod pojęciem niezapowiedzianych wiadomości Michał Szafrański rozumie informacje odnoszące się bezpośrednio do jego serwisów, usług i produktów (np. zmiany, wewnętrzne promocje), niekomercyjne listy (np. życzenia, komentarze osobiste itp.) oraz informacje komercyjne, których rozsyłka została opłacona przez klientów serwisów.
Podmioty zlecające komercyjne e-mailingi nie mają wglądu w dane kontaktowe osób znajdujących się na listach adresowych Michała Szafrańskiego.
Informacje komercyjne są filtrowane w stopniu w jakim jest to możliwe, ograniczana jest ich objętość i wysyłane są sporadycznie

Jawne Dane Osobowe

Dane osobowe podane dobrowolnie ze świadomością ich publikacji na serwisach należących do Michała Szafrańskiego przy okazji wysyłania komentarzy do artykułów, itp. są dostępne dla wszystkich odwiedzających strony zawierające te dane. Michał Szafrański nie ma możliwości zabezpieczenia użytkowników przed osobami prywatnymi lub firmami, które te dane wykorzystają do przesłania użytkownikom nieokreślonych informacji. Dlatego dane te nie podlegają Polityce Prywatności.

Inne formularze

Formularze znajdujące się gościnnie na serwisach należących do Michał Szafrańskiego i dotyczące usług, produktów, serwisów nieobsługiwanych przez Michała Szafrańskiego nie podlegają Polityce Prywatności.

W przypadku pytań proszę skorzystać z :

Kontakt ze mną

jak pozycjonować stronę internetową

Bestseller Dnia

zBLOGowani.pl