O mnie

michał szafrański„Nie ma barier, są tylko wymówki, które trzeba przezwyciężać”

W tym miejscu warto napisać parę zdań o sobie. Mam na imię Michał – „wytrawny” rocznik ’85. Pasjonat internetu, marketingu i sportu. Ekonomista z wykształcenia, a przede wszystkim aktywny bloger. Możesz mnie znać jako autora kursów, szkoleń oraz blogów, w których dzielę się praktycznym spojrzeniem na marketing, biznes, sport i aktywność w środowiskach lokalnych.

Studia do czas aktywnej działalności w Kole Młodych Ekonomistów „Economus” i zdobycie uprawnień Doradcy finansowego, oraz upragnionego tytułu Magistra Ekonomii, o specjalności Rachunkowość i przepisy podatkowe.

Blog www.michalszafranski.pl to źródło praktycznych informacji na temat marketingu w internecie, kampanii reklamowych i nie tylko. Wspólnie testujemy najnowsze sposoby na promocję firmy, zdobywanie nowych klientów i rynków oraz badamy aktualne trendy w marketingu internetowym.

Prowadzenie szkolenia z komputerowej księgości

Moi kursanci mogą mnie znać również jako prowadzącego stacjonarne szkolenia w zakresie rachunkowości, prowadzenia małej firmy, zakładania firmy, marketingu, komputerowej księgowości, obsługi komputera, czy pakietu Office MS. Prowadzę również szkolenia w zakresie robotyki dla dzieci.

Zawodowo stale związany z marketingiem (pozycjonowaniem i tworzeniem stron internetowych) – Specjalista ds. SEO. Zdobyta wiedza, umiejętności i doświadczenie pozwoliło mi na start w samodzielnym biznesie. Obecnie prowadzę Firmę marketingową emesz.pl Michał Szafrański. Wspieram biznes w zakresie księgowości, pozycjonowania, projektowania stron internetowych i programów, szkoleń nie tylko. Nie zapominam o najmłodszych. Z ich udziałem prowadzę szkolenia w zakresie branży przyszłości – robotyki. Moje internetowe wydawnictwo kursa.pl ma za sobą już pierwsze debiuty wydawnicze.

Mistrzostw Polski w Lekkoatletyce 2014 r.

Nie samą pracą żyje człowiek. Każdy powinien mieć swoją odskocznie. Moją odskocznią jest sport, a konkretnie rywalizacja w lekkoatletyce na poziomie Mistrzostw Polski w lekkoatletyce osób niepełnosprawnych. Tak jest! Jestem osobą niepełnosprawną!

slubowanie-rada-miejska-wloszczowa

W 2014 otworzyłem kolejny rozdział w swoim życiu. Ku mojemu, pozytywnemu zaskoczeniu zostałem wybrany Radnym Rady Miejskiej we Włoszczowie i reprezentuje w niej sołectwa Nieznanowice, Rząbiec i Wymysłów. Lipiec to pierwsze medale Mistrzostw Polski w rywalizacji niepełnosprawnych lekkoatletów w Białymstoku.

12308275_1633033803626938_2040583943693444575_n

Początek roku 2015 i kolejny dowód uznania – zostałem Sołtysem Sołectwa Nieznanowice. Kolejne medale Mistrzostw Polski i założenie Stowarzyszenia Sprawniejsi.pl, które działa na rzecz aktywności osób niepełnosprawnych. Jako jedyny mieszkaniec województwa świętokrzyskiego zostałem nominowany w Ogólnopolskim konkursie „Człowiek roku bez barier 2015”. W październiku mogłem świętować ukończenie studiów podyplomowych – Zarządzanie zasobami ludzkimi.

latarnik1

Rok 2016, nie zwalniam tempa. Zdobyłem tytuł Mistrza Polski Osób Niepełnosprawnych w Lekkoatletyce w konkurencjach rzutu dyskiem i pchnięciu kulą. Koniec roku to podsumowania i wygrany Plebiscyt Gazety Echo Dnia na najskuteczniejszego radnego Rady Miejskiej we Włoszczowie oraz Tytuł Latarnika 2016, jako nagroda za działalność społeczną.

W grudniu 2016 ukończyłem Kurs Wychowawców wypoczynku dzieci i młodzieży, z którym wiąże się prowadzenia zajęć z robotyki dla dzieci, które to innowacyjne zajęcia prowadzę od 2017 roku.

Warto marzyć, jednak aby marzenia zaczęły się spełniać trzeba ciężko pracować. Na początku 2017 zbliżyłem się do spełniania jednego ze swoich marzeń. Zostałem powołany do Reprezentacji Polski Osób Niepełnosprawnych w Lekkoatletyce i trenuje, przygotowując się do debiutu w kadrze.

Kolejne projekty, plany i marzenia …. w trakcie realizacji …

Udanego dnia
Michał Szafrański

jak pozycjonować stronę internetową

Bestseller Dnia

zBLOGowani.pl